Hledat

Ubytování

Ubytování město Kamen

Ve městě Kamen (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kamen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kamen

SportHotel Kaiserau

8,8

SportHotel Kaiserau

Ubytování (Hotel) SportHotel Kaiserau. SportHotel Kamen•Kaiserau is offering accommodation in Kamen. Ubytování SportHotel Kaiserau se nachází ve městě Kamen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Designhotel Im Südfeld

8,7

Designhotel Im Südfeld

Ubytování (Hotel) Designhotel Im Südfeld. The Designhotel Im Südfeld offers modern rooms with stone and marble bathrooms. Free WiFi is offered here. The hotel is in Kamen-Heeren. Ubytování Designhotel Im Südfeld se nachází ve městě Kamen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Kamen Unna

8

Mercure Kamen Unna

Ubytování (Hotel) Mercure Kamen Unna. This 4-star hotel offers modern rooms and a sauna. It lies 3.5 km from Kamen town centre and a 2-minute drive from the A1 motorway junction. Ubytování Mercure Kamen Unna se nachází ve městě Kamen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadt Kamen

7,8

Hotel Stadt Kamen

Ubytování (Hotel) Hotel Stadt Kamen. Hotel Stadt Kamen se nachází ve městě Kamen a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Hotel Stadt Kamen se nachází ve městě Kamen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jahnke

Haus Jahnke

Ubytování (Apartmány) Haus Jahnke. Set in Kamen, 5 km from Sport Centre Kamen Kaiserau, Haus Jahnke offers free WiFi. Ubytování Haus Jahnke se nachází ve městě Kamen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kamen

Město Kamen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kamen.