Hledat

Ubytování

Ubytování město Kammerforst

Ve městě Kammerforst (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kammerforst

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kammerforst

Ferienwohnung zur Erlebnisschmiede

9,6

Ferienwohnung zur Erlebnisschmiede

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung zur Erlebnisschmiede. Set in Kammerforst, 49 km from Bad Sooden-Allendorf, Ferienwohnung zur Erlebnisschmiede offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung zur Erlebnisschmiede se nachází ve městě Kammerforst (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hainich-Ferienhof

9,5

Hainich-Ferienhof

Ubytování (Apartmány) Hainich-Ferienhof. Situated in Kammerforst, 49 km from Bad Sooden-Allendorf, Hainich-Ferienhof features a restaurant and free WiFi. Ubytování Hainich-Ferienhof se nachází ve městě Kammerforst (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Brauner Hirsch

8,8

Landhotel Brauner Hirsch

Ubytování (Hotel) Landhotel Brauner Hirsch. Landhotel Brauner Hirsch se nachází v obci Kammerforst a nabízí gril. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Landhotel Brauner Hirsch se nachází ve městě Kammerforst (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Landleben

8,8

Ferienwohnungen Landleben

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Landleben. Located in Kammerforst in the Thuringia region, Ferienwohnungen Landleben provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Landleben se nachází ve městě Kammerforst (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

daZwischen Übernachten

daZwischen Übernachten

Ubytování (Penzion) daZwischen Übernachten. DaZwischen Übernachten is offering accommodation in Kammerforst. Free WiFi is featured. All units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování daZwischen Übernachten se nachází ve městě Kammerforst (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kammerforst

Město Kammerforst se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kammerforst.