Hledat

Ubytování

Ubytování město Kandel

Ve městě Kandel (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kandel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kandel

Brehm Living

9,5

Brehm Living

Ubytování (Apartmán) Brehm Living. Featuring accommodation with a balcony, Brehm Living is located in Kandel. The apartment features garden views and is 46 km from Bad Dürkheim. Ubytování Brehm Living se nachází ve městě Kandel (Německo - Porýní-Falc).

Hugo18 Boardinghouse

9,3

Hugo18 Boardinghouse

Ubytování (Apartmány) Hugo18 Boardinghouse. Hugo18 Boardinghouse provides accommodation with a kitchen, set in the centre of Kandel. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Hugo18 Boardinghouse se nachází ve městě Kandel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Riesen

9,2

Zum Riesen

Ubytování (Hotel) Zum Riesen. Zum Riesen is set in Kandel. With a restaurant, the property also has a terrace. The accommodation provides free WiFi. Ubytování Zum Riesen se nachází ve městě Kandel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Pfalz

8,7

Hotel zur Pfalz

Ubytování (Hotel) Hotel zur Pfalz. Featuring a beer garden, sauna and free WiFi, Hotel zur Pfalz is located in Kandel. Ubytování Hotel zur Pfalz se nachází ve městě Kandel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kandel

Město Kandel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kandel.