Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerpen

Ve městě Kerpen (Německo) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kerpen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kerpen

Ferienwohnungen Angela & Maurizio

9,6

Ferienwohnungen Angela & Maurizio

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Angela & Maurizio. Located in Kerpen, 48 km from Bonn, Ferienwohnungen Angela & Maurizio provides free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Angela & Maurizio se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment#1

9,1

Apartment#1

Ubytování (Apartmány) Apartment#1. Featuring free WiFi, Apartment#1 is set in Kerpen, 35 km from Cologne. Düsseldorf is 60 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Apartment#1 se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Ferienwohnung mit Smart-TV

9

Gemütliche Ferienwohnung mit Smart-TV

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Ferienwohnung mit Smart-TV. Located in Kerpen, Gemütliche Ferienwohnung mit Smart-TV provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 48 km from Bonn. Ubytování Gemütliche Ferienwohnung mit Smart-TV se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wilkens

8,9

Haus Wilkens

Ubytování (Hotel) Haus Wilkens. From this peaceful, family-run hotel in Kerpen-Sindorf guests can easily reach the near lying nature park, Kottenforst Ville and Cologne, by public... Ubytování Haus Wilkens se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park-Hotel

8,7

Park-Hotel

Ubytování (Hotel) Park-Hotel. Park-Hotel se nachází ve městě Kerpen. Je situovaný ve čtvrti Sehnrath, jen 1 km od motokárového centra pojmenovaného po Michaelu Schumacherovi. Ubytování Park-Hotel se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Am Vogelsang

8,7

Gästehaus Am Vogelsang

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Am Vogelsang. Set in Kerpen, Gästehaus Am Vogelsang features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Am Vogelsang se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Am Weyerhof

8,7

Hotel Am Weyerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Am Weyerhof. Hotel Am Weyerhof offers spacious rooms, free Wi-Fi internet access and free parking spaces. Ubytování Hotel Am Weyerhof se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosenhof

8,6

Hotel Rosenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenhof. The traditional hotel offers large rooms, free Wi-Fi and a German-style breakfast every morning. Hotel Rosenhof is located in Kerpen-Horrem. Ubytování Hotel Rosenhof se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerpen 1890

8,5

Kerpen 1890

Ubytování (Apartmán) Kerpen 1890. Kerpen 1890 is situated in Kerpen and offers a restaurant and a terrace. The apartment has city views and is 48 km from Bonn. Ubytování Kerpen 1890 se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Overnight Tagungshotel im ABZ

8,4

Overnight Tagungshotel im ABZ

Ubytování (Hotel) Overnight Tagungshotel im ABZ. Overnight Tagungshotel in ABZ is conveniently placed as and offers exquisite accommodation and conference facilties. Sights are just a few minutes by feet. Ubytování Overnight Tagungshotel im ABZ se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europarc

8,3

Hotel Europarc

Ubytování (Hotel) Hotel Europarc. Rodinný a komfortní Hotel Europarc se nachází u vstupu do průmyslového centra v Kerpenu - Sindorfu. Ubytování Hotel Europarc se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Wasserburg

8,3

Hotel zur Wasserburg

Ubytování (Hotel) Hotel zur Wasserburg. This hotel enjoys a quiet rural location beside Bergerhausen Castle, 4 km from Kerpen town centre. Ubytování Hotel zur Wasserburg se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Jaegerhof

8,3

Hotel Restaurant Jaegerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Jaegerhof. Set in Kerpen, Hotel Restaurant Jaegerhof has a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Restaurant Jaegerhof se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Vinzenz

8

St. Vinzenz

Ubytování (Hotel) St. Vinzenz. Located in Kerpen, St. Vinzenz features a garden and terrace. Ubytování St. Vinzenz se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Alten Brauhaus

7,1

Zum Alten Brauhaus

Ubytování (Hotel) Zum Alten Brauhaus. This quiet hotel in Kerpen offers free Wi-Fi and free private parking. Ubytování Zum Alten Brauhaus se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cologne köln private room privarzimmer

cologne köln private room privarzimmer

Ubytování (Privát) cologne köln private room privarzimmer. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, cologne köln private room privarzimmer is set in Kerpen. Ubytování cologne köln private room privarzimmer se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with balcony next to Cologne - [#124016]

Apartment with balcony next to Cologne - [#124016]

Ubytování (Apartmán) Apartment with balcony next to Cologne - [#124016]. Apartment with balcony next to Cologne - [#124016] is situated in Kerpen. Ubytování Apartment with balcony next to Cologne - [#124016] se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment next to Cologne - [#124013]

Apartment next to Cologne - [#124013]

Ubytování (Apartmán) Apartment next to Cologne - [#124013]. Apartment next to Cologne - [#124013] is set in Kerpen. Ubytování Apartment next to Cologne - [#124013] se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cologne köln private room privatzimmer

cologne köln private room privatzimmer

Ubytování (Privát) cologne köln private room privatzimmer. Situated in Kerpen in the North Rhine-Westphalia region, cologne köln private room privatzimmer features a balcony and city views. Ubytování cologne köln private room privatzimmer se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klosteroase Horrem Gästehaus

Klosteroase Horrem Gästehaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Klosteroase Horrem Gästehaus. Set in Kerpen, Klosteroase Horrem Gästehaus features a shared lounge, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Klosteroase Horrem Gästehaus se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2 rooms next to Cologne - [#124014]

Apartment 2 rooms next to Cologne - [#124014]

Ubytování (Apartmán) Apartment 2 rooms next to Cologne - [#124014]. Apartment 2 rooms next to Cologne - [#124014] is situated in Kerpen. Ubytování Apartment 2 rooms next to Cologne - [#124014] se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in der Nähe von Köln

Apartment in der Nähe von Köln

Ubytování (Apartmán) Apartment in der Nähe von Köln. Apartment in der Nähe von Köln is situated in Kerpen. The property has garden views and is 38 km from Bonn. Ubytování Apartment in der Nähe von Köln se nachází ve městě Kerpen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kerpen

Město Kerpen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Kerpen.