Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerpen

Ve městě Kerpen (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kerpen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kerpen

Landhaus Loogh

9,6

Landhaus Loogh

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Loogh. Situated in Kerpen in the Rhineland-Palatinate region, Landhaus Loogh has a terrace and garden views. Ubytování Landhaus Loogh se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Einkehr

9,3

Die Einkehr

Ubytování (Penzion – hostinec) Die Einkehr. Die Einkehr features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kerpen. Ubytování Die Einkehr se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Seasons Bed & Breakfast

9,2

All Seasons Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) All Seasons Bed & Breakfast. All Seasons Bed & Breakfast is situated in Kerpen and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování All Seasons Bed & Breakfast se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Kerpen with Garden

8,9

Cozy Apartment in Kerpen with Garden

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Kerpen with Garden. Cozy Apartment in Kerpen with Garden is located in Üxheim. The accommodation is 40 km from Bad Münstereifel. Ubytování Cozy Apartment in Kerpen with Garden se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in Kerpen naer Volacanic Eifel

Lovely Holiday Home in Kerpen naer Volacanic Eifel

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in Kerpen naer Volacanic Eifel. Lovely Holiday Home in Kerpen naer Volacanic Eifel is located in Kerpen and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Bad... Ubytování Lovely Holiday Home in Kerpen naer Volacanic Eifel se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof & Ferienwohnung An der Lay

Bauernhof & Ferienwohnung An der Lay

Ubytování (Apartmán) Bauernhof & Ferienwohnung An der Lay. Located in Kerpen in the Rhineland-Palatinate region, Bauernhof & Ferienwohnung An der Lay has a terrace and garden views. Ubytování Bauernhof & Ferienwohnung An der Lay se nachází ve městě Kerpen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kerpen

Město Kerpen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kerpen.