Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerschenbach

Ve městě Kerschenbach (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kerschenbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kerschenbach

Ormonter Straße 7 An der Kapelle

9,8

Ormonter Straße 7 An der Kapelle

Ubytování (Prázdninový dům) Ormonter Straße 7 An der Kapelle. Situated in Kerschenbach in the Rhineland-Palatinate region, Ormonter Straße 7 An der Kapelle features a terrace and garden views. Ubytování Ormonter Straße 7 An der Kapelle se nachází ve městě Kerschenbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifelwolke

9,1

Eifelwolke

Ubytování (Prázdninový dům) Eifelwolke. Situated in Kerschenbach in the Rhineland-Palatinate region, Eifelwolke has a terrace. Ubytování Eifelwolke se nachází ve městě Kerschenbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus

Waldhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus. Waldhaus is situated in Kerschenbach and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě Kerschenbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quaint Holiday Home in Kerschenbach with Sauna

Quaint Holiday Home in Kerschenbach with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Kerschenbach with Sauna. Situated in Kerschenbach, Quaint Holiday Home in Kerschenbach with Sauna features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Quaint Holiday Home in Kerschenbach with Sauna se nachází ve městě Kerschenbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kerschenbach

Město Kerschenbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kerschenbach.