Hledat

Ubytování

Ubytování město Klingenmünster

Ve městě Klingenmünster (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Klingenmünster

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Klingenmünster

Ferienwohnung Pfalzliebe

9,7

Ferienwohnung Pfalzliebe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pfalzliebe. Featuring a terrace, Ferienwohnung Pfalzliebe provides accommodation in Klingenmünster with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Pfalzliebe se nachází ve městě Klingenmünster (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wanderlust

9,6

Ferienwohnung Wanderlust

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wanderlust. Ferienwohnung Wanderlust is situated in Klingenmünster. Ubytování Ferienwohnung Wanderlust se nachází ve městě Klingenmünster (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kiefer

9,1

Gästehaus Kiefer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Kiefer. Gästehaus Kiefer is situated in Klingenmünster and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gästehaus Kiefer se nachází ve městě Klingenmünster (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stiftsgut Keysermühle

8,1

Stiftsgut Keysermühle

Ubytování (Hotel) Stiftsgut Keysermühle. This 3-star hotel is located on the edge of the Palatinate Forest, 100 metres from Klingenmünster Abbey. Ubytování Stiftsgut Keysermühle se nachází ve městě Klingenmünster (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Klingenmünster

Město Klingenmünster se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Klingenmünster.