Hledat

Ubytování

Ubytování město Klipphausen

Ve městě Klipphausen (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Klipphausen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Klipphausen

Appenhof

9,8

Appenhof

Ubytování (Prázdninový dům) Appenhof. Appenhof is situated in Klipphausen and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Appenhof se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus zur Blautanne

9,8

Ferienhaus zur Blautanne

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus zur Blautanne. Set in Klipphausen in the Saxony region, Ferienhaus zur Blautanne features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus zur Blautanne se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dr. Müller

9,2

Ferienhaus Dr. Müller

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dr. Müller. Featuring river views, Ferienhaus Dr. Müller offers accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Meissen Porcelain Manufactory. Ubytování Ferienhaus Dr. Müller se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,1

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Situated in Klipphausen in the Saxony region, Ferienwohnung features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko).

Western-Inn

8,4

Western-Inn

Ubytování (Hotel) Western-Inn. Situated in Klipphausen, Western-Inn has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Western-Inn se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof und Landhotel Zur Ausspanne

8,4

Gasthof und Landhotel Zur Ausspanne

Ubytování (Hotel) Gasthof und Landhotel Zur Ausspanne. Gasthof und Landhotel Zur Ausspanne se nachází na klidném místě v Klipphausenu. Ubytování Gasthof und Landhotel Zur Ausspanne se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko).

Am Rasthof Dresdner Tor

7,9

Am Rasthof Dresdner Tor

Ubytování (Penzion) Am Rasthof Dresdner Tor. Tento penzion se nachází na kraji obce Hühndorf, jen 30 metrů od čerpací stanice na dálnici A4. Nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň. Ubytování Am Rasthof Dresdner Tor se nachází ve městě Klipphausen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Klipphausen

Město Klipphausen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Klipphausen.