Hledat

Ubytování

Ubytování město Kloster

Ve městě Kloster (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kloster

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kloster

Reethaus

8,9

Reethaus

Ubytování (Apartmán) Reethaus. Reethaus is set in Kloster. Located on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Reethaus se nachází ve městě (Německo - Hiddensee).

Hügelhus

8,7

Hügelhus

Ubytování (Apartmány) Hügelhus. Situated in Kloster, Hügelhus features free WiFi, and guests can enjoy a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hügelhus se nachází ve městě Kloster (Německo - Hiddensee). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung auf Hiddensee im Ort Kloster

8,6

Ferienwohnung auf Hiddensee im Ort Kloster

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung auf Hiddensee im Ort Kloster. Offering a terrace, Ferienwohnung auf Hiddensee im Ort Kloster offers accommodation in Kloster. Dornbusch lighthouse is 1.9 km away. Ubytování Ferienwohnung auf Hiddensee im Ort Kloster se nachází ve městě Kloster (Německo - Hiddensee). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hiddensee Hitthim

8,5

Hotel Hiddensee Hitthim

Ubytování (Hotel) Hotel Hiddensee Hitthim. Hotel Hiddensee "Hitthim" offers accommodation in Kloster. The hotel is located beside the harbour, offering guests a view. Ubytování Hotel Hiddensee Hitthim se nachází ve městě (Německo - Hiddensee). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Insel Hiddensee RU

8,5

Ferienwohnungen Insel Hiddensee RU

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Insel Hiddensee RU. Set in Kloster, Ferienwohnungen Insel Hiddensee RU offers accommodation with a TV. Ubytování Ferienwohnungen Insel Hiddensee RU se nachází ve městě (Německo - Hiddensee).

Ferienwohnung Hiddensee Hitthim

7,4

Ferienwohnung Hiddensee Hitthim

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hiddensee Hitthim. Situated in Kloster, this apartment is comfortably equipped and is next to the harbour. . Ubytování Ferienwohnung Hiddensee Hitthim se nachází ve městě (Německo - Hiddensee). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kloster

Město Kloster se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kloster.