Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v německém městě Kluis

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kluis

Kleine Auszeit

9,9

Kleine Auszeit

Ubytování (Apartmán) Kleine Auszeit. Kleine Auszeit is set in Kluis. The accommodation is 39 km from Göhren, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Kleine Auszeit se nachází ve městě Kluis (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Kranichstein

8,8

Hof Kranichstein

Ubytování (Penzion) Hof Kranichstein. Tato překrásná chata s doškovou střechou se nachází na ostrově Rujána v Baltském moři, 2 km od obce Kluis. Ubytování Hof Kranichstein se nachází ve městě Kluis (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow und Ferienwohnung auf Rügen

8,6

Bungalow und Ferienwohnung auf Rügen

Ubytování (Prázdninové domy) Bungalow und Ferienwohnung auf Rügen. Offering a garden, Bungalow und Ferienwohnung auf Rügen offers accommodation in Kluis. Binz is 21 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Bungalow und Ferienwohnung auf Rügen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rügen

8,2

Apartment Rügen

Ubytování (Apartmán) Apartment Rügen. Less than 5 km from the coast and featuring a garden with outdoor furniture, Apartment Rügen offers self-catering accommodation located in the village of... Ubytování Apartment Rügen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kranichblick

7

Hotel Kranichblick

Ubytování (Hotel) Hotel Kranichblick. Hotel Kranichblick is quietly situated in Kluis, just 100 metres from the bus stop to Bergen as well as to Schraprode, where ferries depart for Hiddensee... Ubytování Hotel Kranichblick se nachází ve městě Kluis (Německo - Rujána).

Leni

Leni

Ubytování (Prázdninový dům) Leni. Located in Kluis in the Rügen region, Leni has a terrace and garden views. Ubytování Leni se nachází ve městě Kluis (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruegen_Fewo 297

Ruegen_Fewo 297

Ubytování (Apartmán) Ruegen_Fewo 297. Ruegen_Fewo 297 is set in Kluis. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ruegen_Fewo 297 se nachází ve městě Kluis (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kluis

Město Kluis se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Kluis.