Hledat

Ubytování

Ubytování město Kniebis

Ve městě Kniebis (Německo) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kniebis

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kniebis

Ferienwohnung Börner

9,5

Ferienwohnung Börner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Börner. Ferienwohnung Börner is located in Kniebis. The accommodation is 12 km from Freudenstadt, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Börner se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Waldblick Kniebis

9,3

Hotel Waldblick Kniebis

Ubytování (Hotel) Hotel Waldblick Kniebis. Tento hotel se nachází v parku s rybníkem v Kniebisu, 12 km od Freudenstadtu. Nabízí wellness s bazénem, posilovnu, 4 sauny a relaxační salonek. Ubytování Hotel Waldblick Kniebis se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönblick

9

Haus Schönblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schönblick. Located in Kniebis, Haus Schönblick provides accommodation with access to a garden. Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Kniebishöhe

8,8

Hotel Restaurant Kniebishöhe

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Kniebishöhe. Featuring free WiFi, Hotel Restaurant Kniebishöhe is located in Freudenstadt. Ubytování Hotel Restaurant Kniebishöhe se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cafe Günter

8,5

Hotel Cafe Günter

Ubytování (Hotel) Hotel Cafe Günter. Peacefully located on Kniebis Mountain, this hotel offers regional cuisine, free parking spaces as well as garage parking spaces for a surcharge. Ubytování Hotel Cafe Günter se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienappartement

7,6

Ferienappartement

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement. Situated in Kniebis in the Baden-Württemberg region, Ferienappartement features a balcony and garden views. Ubytování Ferienappartement se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Klosterhof

7,5

Hotel Klosterhof

Ubytování (Penzion) Hotel Klosterhof. This family-friendly hotel enjoys a quiet location in the skiing/hiking town of Kniebis in the Black Forest. Ubytování Hotel Klosterhof se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Sonnenbalkon" Kniebis-Schwarzwald

Ferienwohnung "Sonnenbalkon" Kniebis-Schwarzwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Sonnenbalkon" Kniebis-Schwarzwald. Set in Kniebis, Ferienwohnung "Sonnenbalkon" Kniebis-Schwarzwald offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung "Sonnenbalkon" Kniebis-Schwarzwald se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Börner ll

Ferienwohnung Börner ll

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Börner ll. Located in Kniebis in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Börner ll has a patio and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Börner ll se nachází ve městě Kniebis (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ubytování v německém městě Kniebis

Město Kniebis se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kniebis.