Hledat

Ubytování

Ubytování město Kobern-Gondorf

Ve městě Kobern-Gondorf (Německo) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kobern-Gondorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kobern-Gondorf

Landhaus Julia

9,7

Landhaus Julia

Ubytování (Penzion) Landhaus Julia. This cottage-style guesthouse in Kobern-Gondorf is located in the Moselle Valley. Ubytování Landhaus Julia se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weinbergblick

9,7

Ferienwohnung Weinbergblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weinbergblick. Situated in Kobern-Gondorf in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Weinbergblick features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Weinbergblick se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernstube Hähn-Gut

9,5

Bauernstube Hähn-Gut

Ubytování (Apartmán) Bauernstube Hähn-Gut. Peacefully located in Kobern-Gondorf, this split-level apartment features charming wooden furnishings and a fully equipped kitchen. Ubytování Bauernstube Hähn-Gut se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Provence

9,4

Villa Provence

Ubytování (Penzion) Villa Provence. Just 2 km from the town centre and the banks of the Moselle River, the family-run and quietly located Villa Provence offers a pretty garden and free... Ubytování Villa Provence se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserliches Postamt Cobern

9,2

Kaiserliches Postamt Cobern

Ubytování (Apartmán) Kaiserliches Postamt Cobern. Situated in Kobern-Gondorf, Kaiserliches Postamt Cobern features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 26 km from Boppard. Ubytování Kaiserliches Postamt Cobern se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhäuschen am Brunnen

8,6

Winzerhäuschen am Brunnen

Ubytování (Penzion) Winzerhäuschen am Brunnen. This small guest house offers rooms with a flat-screen TV. Ubytování Winzerhäuschen am Brunnen se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhaus Moselschänke

8,4

Weinhaus Moselschänke

Ubytování (Penzion) Weinhaus Moselschänke. Situated in Kobern in the Untermosel wine region, this rustic guest house features a traditional German bar with terrace. Ubytování Weinhaus Moselschänke se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Haupt

8,4

Apartments Haupt

Ubytování (Apartmán) Apartments Haupt. Featuring a restaurant, Apartments Haupt provides accommodation in Kobern-Gondorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartments Haupt se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dalia

8,3

Ferienwohnung Dalia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Dalia. Offering a sunny garden, Ferienwohnung Dalia offers accommodation in Godendorf. Luxemburg is 35 km away and 12 km away from Trier. Ubytování Ferienwohnung Dalia se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Marienhof

8,3

Pension Marienhof

Ubytování (Penzion) Pension Marienhof. The guest house Marienhof is situated in Kobern-Gondorf a few steps from the castle Liebig. Ubytování Pension Marienhof se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Eifel

8,3

Waldhaus Eifel

Ubytování (Hotel) Waldhaus Eifel. Situated next to the Eifelpark Theme Park in the scenic South Eifel region, this hotel in Gondorf offers a spa area with pool, a restaurant and a bowling... Ubytování Waldhaus Eifel se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haupt

8,2

Hotel Haupt

Ubytování (Hotel) Hotel Haupt. Boasting a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Haupt is situated in Kobern-Gondorf. Ubytování Hotel Haupt se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haupt Alte Kellerei (erneuert 2019)

8

Hotel Haupt Alte Kellerei (erneuert 2019)

Ubytování (Hotel) Hotel Haupt Alte Kellerei (erneuert 2019). Set in Kobern-Gondorf, Hotel Haupt Alte Kellerei (erneuert 2019) offers a restaurant. Ubytování Hotel Haupt Alte Kellerei (erneuert 2019) se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Simonis

8

Hotel Simonis

Ubytování (Hotel) Hotel Simonis. This historic 3-star hotel lies in the picturesque village of Kobern-Gondorf along the River Moselle, and offers free Wi-Fi. Ubytování Hotel Simonis se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Zur Kupferkanne

7,9

Landgasthaus Zur Kupferkanne

Ubytování (Penzion) Landgasthaus Zur Kupferkanne. Our hotel enjoys a tranquil, convenient setting on the banks of the Moselle River, in the heart of the town of Kobern-Gondorf. Ubytování Landgasthaus Zur Kupferkanne se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Weyerhof (Mosel, Nähe Koblenz)

Ferienhaus Weyerhof (Mosel, Nähe Koblenz)

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Weyerhof (Mosel, Nähe Koblenz). Boasting accommodation with a terrace, Ferienhaus Weyerhof (Mosel, Nähe Koblenz) is situated in Kobern-Gondorf. Ubytování Ferienhaus Weyerhof (Mosel, Nähe Koblenz) se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment museum

Apartment museum

Ubytování (Apartmán) Apartment museum. Situated in Kobern, Apartment museum features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment museum se nachází ve městě Kobern-Gondorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kobern-Gondorf

Město Kobern-Gondorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kobern-Gondorf.