Hledat

Ubytování

Ubytování město Kohren-Sahlis

Ve městě Kohren-Sahlis (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kohren-Sahlis

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kohren-Sahlis

Balancehaus

9,1

Balancehaus

Ubytování (Penzion) Balancehaus. Located in Kohren-Sahlis, Balancehaus features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Balancehaus se nachází ve městě Kohren-Sahlis (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burgblick

7,2

Burgblick

Ubytování (Apartmán) Burgblick. Burgblick is located in Kohren-Sahlis. The accommodation is 20 km from Altenburg. Ubytování Burgblick se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kohrener Land

Ferienwohnung Kohrener Land

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kohrener Land. Ferienwohnung Kohrener Land is situated in Kohren-Sahlis. Ubytování Ferienwohnung Kohrener Land se nachází ve městě Kohren-Sahlis (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kohren-Sahlis

Město Kohren-Sahlis se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kohren-Sahlis.