Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolbermoor

Ve městě Kolbermoor (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kolbermoor

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kolbermoor

Ferienhaus Martin

8,6

Ferienhaus Martin

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Martin. Ferienhaus Martin is situated in Kolbermoor and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus Martin se nachází ve městě Kolbermoor (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Wendelsteinstraße

Wohnung Wendelsteinstraße

Ubytování (Apartmán) Wohnung Wendelsteinstraße. Situated in Kolbermoor in the Bavaria region, Wohnung Wendelsteinstraße has a balcony and mountain views. Ubytování Wohnung Wendelsteinstraße se nachází ve městě Kolbermoor (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modernes Apartment zum Wohlfühlen

Modernes Apartment zum Wohlfühlen

Ubytování (Apartmán) Modernes Apartment zum Wohlfühlen. Modernes Apartment zum Wohlfühlen is located in Kolbermoor. The accommodation is 41 km from Ellmau. Ubytování Modernes Apartment zum Wohlfühlen se nachází ve městě Kolbermoor (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kolbermoor

Město Kolbermoor se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kolbermoor.