Hledat

Ubytování

Ubytování město Koldenbüttel

Ve městě Koldenbüttel (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Koldenbüttel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Koldenbüttel

Süderdeich

9,8

Süderdeich

Ubytování (Apartmán) Süderdeich. Süderdeich is situated in Koldenbüttel and offers a terrace. The property has garden views and is 15 km from Husum. Ubytování Süderdeich se nachází ve městě Koldenbüttel (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Freesenkoog

8,5

Freesenkoog

Ubytování (Apartmán) Freesenkoog. Freesenkoog is set in Koldenbüttel and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Freesenkoog se nachází ve městě Koldenbüttel (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Koldenbüttel - DNS09018-F

Holiday Home Koldenbüttel - DNS09018-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koldenbüttel - DNS09018-F. Located in Koldenbüttel in the Schleswig-Holstein region, Holiday Home Koldenbüttel - DNS09018-F has a terrace. Ubytování Holiday Home Koldenbüttel - DNS09018-F se nachází ve městě Koldenbüttel (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reethus Koldenbüttel

Reethus Koldenbüttel

Ubytování (Prázdninový dům) Reethus Koldenbüttel. Located in Hollbüllhuus in the Schleswig-Holstein region, Reethus Koldenbüttel features a terrace. Ubytování Reethus Koldenbüttel se nachází ve městě Koldenbüttel (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Koldenbüttel

Město Koldenbüttel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Koldenbüttel.