Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolkwitz

Ve městě Kolkwitz (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kolkwitz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kolkwitz

Zimmervermietung Kolkwitz - Pension Geisler

9,2

Zimmervermietung Kolkwitz - Pension Geisler

Ubytování (Apartmány) Zimmervermietung Kolkwitz - Pension Geisler. Located in Kolkwitz, Zimmervermietung Kolkwitz - Pension Geisler offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Zimmervermietung Kolkwitz - Pension Geisler se nachází ve městě Kolkwitz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radlerhof Spreewald

8,7

Radlerhof Spreewald

Ubytování (Hotel) Radlerhof Spreewald. Radlerhof Spreewald offers accommodation in Cottbus. Ubytování Radlerhof Spreewald se nachází ve městě Kolkwitz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung ,,Zum Posthaus"

8,5

Ferienwohnung ,,Zum Posthaus"

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung ,,Zum Posthaus". Ferienwohnung, Zum Posthaus" has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kolkwitz. Ubytování Ferienwohnung ,,Zum Posthaus" se nachází ve městě Kolkwitz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marcus

8

Haus Marcus

Ubytování (Prázdninové domy) Haus Marcus. Situated in Kolkwitz, 6 km from Cottbus, Haus Marcus features a garden and free WiFi. Ubytování Haus Marcus se nachází ve městě Kolkwitz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien Hotel Spreewald

7,5

Ferien Hotel Spreewald

Ubytování (Penzion) Ferien Hotel Spreewald. Tento rodinný hotel se nachází ve městě Kolkwitz, na okraji lesa Spreewald. Ubytování Ferien Hotel Spreewald se nachází ve městě Kolkwitz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kolkwitz

Město Kolkwitz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kolkwitz.