Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolonie

Ve městě Kolonie (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kolonie

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kolonie

Ferienwohnung Wasserlilie

9,7

Ferienwohnung Wasserlilie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wasserlilie. Ferienwohnung Wasserlilie is set in Kolonie and offers barbecue facilities and a terrace. The property features river views and is 21 km from Cottbus. Ubytování Ferienwohnung Wasserlilie se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Erlkönig

8,1

Pension Erlkönig

Ubytování (Penzion) Pension Erlkönig. Pension Erlkönig is set in Kolonie and features a garden. The guest house has family rooms. Ubytování Pension Erlkönig se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bordmann´s Scheune

7,3

Bordmann´s Scheune

Ubytování (Penzion) Bordmann´s Scheune. Bordmann´s Schgeune is set in Kolonie and features a garden and a terrace. All units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Bordmann´s Scheune se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FH Strowota

FH Strowota

Ubytování (Prázdninový dům) FH Strowota. Set in Kolonie in the Brandenburg region, FH Strowota features a terrace and garden views. Ubytování FH Strowota se nachází ve městě (Německo - Braniborsko).

Z'aba - Spreewaldathmosphäre im neu renovierten Bauwagen

Z'aba - Spreewaldathmosphäre im neu renovierten Bauwagen

Ubytování (Apartmán) Z'aba - Spreewaldathmosphäre im neu renovierten Bauwagen. Z'aba - Spreewaldathmosphäre im neu renovierten Bauwagen is located in Kolonie and offers a terrace. Free WiFi is available. Ubytování Z'aba - Spreewaldathmosphäre im neu renovierten Bauwagen se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko).

Große Ferienwohnung mit Weitblick am Fließ

Große Ferienwohnung mit Weitblick am Fließ

Ubytování (Apartmán) Große Ferienwohnung mit Weitblick am Fließ. Große Ferienwohnung mit Weitblick am Fließ is located in Kolonie and offers a garden and a terrace. Ubytování Große Ferienwohnung mit Weitblick am Fließ se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hetze Hof

Hetze Hof

Ubytování (Apartmány) Hetze Hof. Located in Kolonie, 20 km from Cottbus, Hetze Hof provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Hetze Hof se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko).

SALUS Spreewald - Erholung & Natur -

SALUS Spreewald - Erholung & Natur -

Ubytování (Apartmány) SALUS Spreewald - Erholung & Natur -. Located in Kolonie, 21 km from Cottbus, SALUS Spreewald - Erholung & Natur - provides a garden and free WiFi. Ubytování SALUS Spreewald - Erholung & Natur - se nachází ve městě Kolonie (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familien_Ferienhaus Gro_zerlang SE

Familien_Ferienhaus Gro_zerlang SE

Ubytování (Prázdninový dům) Familien_Ferienhaus Gro_zerlang SE. Familien_Ferienhaus Gro_zerlang SE is situated in Großzerlang and offers barbecue facilities. Ubytování Familien_Ferienhaus Gro_zerlang SE se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kolonie

Město Kolonie se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kolonie.