Hledat

Ubytování

Ubytování město Köngen

Ve městě Köngen (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Köngen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Köngen

TOM13

9,9

TOM13

Ubytování (Apartmán) TOM13. TOM13 is located in Köngen. The accommodation is 13 km from Esslingen, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování TOM13 se nachází ve městě Köngen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schwanen

8,8

Hotel Schwanen

Ubytování (Hotel) Hotel Schwanen. This 3-star hotel is located in Köngen, a 7-minute drive from Wernau Neckar Train Station. It features free Wi-Fi, a sun terrace and a bar. Ubytování Hotel Schwanen se nachází ve městě Köngen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ochsen

8,1

Ochsen

Ubytování (Hostel) Ochsen. Located in Köngen, Ochsen features a restaurant, bar and free WiFi. At the hostel each room is fitted with a wardrobe, a TV and a private bathroom. Ubytování Ochsen se nachází ve městě Köngen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dasluki

7,8

Dasluki

Ubytování (Penzion) Dasluki. Dasluki se nachází v centru Köngen. Nabízí moderní pokoje s Wi-Fi za poplatek a a la carte restauraci. Ubytování Dasluki se nachází ve městě Köngen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neckartal

7,6

Hotel Neckartal

Ubytování (Hotel) Hotel Neckartal. Located in Köngen, Hotel Neckartal features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Neckartal se nachází ve městě Köngen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Köngen

Město Köngen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Köngen.