Hledat

Ubytování

Ubytování město Königsberg in Bayern

Ve městě Königsberg in Bayern (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Königsberg in Bayern

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Königsberg in Bayern

Brauhaus 3 - Adults only

9,4

Brauhaus 3 - Adults only

Ubytování (Penzion – hostinec) Brauhaus 3 - Adults only. Featuring a garden and free WiFi, Brauhaus 3 - Adults only is located in Königsberg in Bayern. Every room is equipped with a TV with satellite channels. Ubytování Brauhaus 3 - Adults only se nachází ve městě Königsberg in Bayern (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bauhaus

Ferienhaus Bauhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bauhaus. Ferienhaus Bauhaus is a holiday home set in Königsberg in Bayern. The property is 24 km from Bamberg and free private parking is offered. Ubytování Ferienhaus Bauhaus se nachází ve městě Königsberg in Bayern (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doppelzimmer Brauhaus 3

Doppelzimmer Brauhaus 3

Ubytování (Penzion) Doppelzimmer Brauhaus 3. Doppelzimmer Brauhaus 3 is offering accommodation in Königsberg in Bayern. The rooms are equipped with a private bathroom with a shower. Ubytování Doppelzimmer Brauhaus 3 se nachází ve městě Königsberg in Bayern (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UFO47

UFO47

Ubytování (Prázdninový dům) UFO47. Set in Königsberg in Bayern in the Bavaria region, UFO47 has a balcony. The accommodation is 39 km from Coburg. Ubytování UFO47 se nachází ve městě Königsberg in Bayern (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Königsberg in Bayern

Město Königsberg in Bayern se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Königsberg in Bayern.