Hledat

Ubytování

Ubytování město Königsbrunn

Ve městě Königsbrunn (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Königsbrunn

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Königsbrunn

Hausttetener Apartment

9,1

Hausttetener Apartment

Ubytování (Apartmán) Hausttetener Apartment. Hausttetener Apartment is set in Königsbrunn. The accommodation is 34 km from Fürstenfeldbruck, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Hausttetener Apartment se nachází ve městě Königsbrunn (Německo - Bavorsko).

Best Hotel ZELLER

8,7

Best Hotel ZELLER

Ubytování (Hotel) Best Hotel ZELLER. Tento hotel se nachází v Königsbrunnu, 10 minut chůze od termálních lázní Königstherme. Do Augsburgu dojedete autobusem bez přestupu. Ubytování Best Hotel ZELLER se nachází ve městě Königsbrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel am Europaplatz

8,4

Best Western Hotel am Europaplatz

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel am Europaplatz. This 4-star hotel is located in Königsbrunn, a 15-minute drive from Augsburg city centre. Ubytování Best Western Hotel am Europaplatz se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone

8,3

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. This traditional hotel enjoys a central location in Königsbrunn. It offers a restaurant, sun terrace and free WiFi access. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě Königsbrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Coming Home

Ferienwohnung Coming Home

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Coming Home. Ferienwohnung Coming Home offers accommodation in Königsbrunn. The property boasts views of the garden and is 9 km from Augsburg. Ubytování Ferienwohnung Coming Home se nachází ve městě Königsbrunn (Německo - Bavorsko).

Fewo-Bob bei Augsburg

Fewo-Bob bei Augsburg

Ubytování (Prázdninový dům) Fewo-Bob bei Augsburg. Set in Königsbrunn in the Bavaria region, Fewo-Bob bei Augsburg features a terrace. Ubytování Fewo-Bob bei Augsburg se nachází ve městě Königsbrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Königsbrunn

Město Königsbrunn se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Königsbrunn.