Hledat

Ubytování

Ubytování město Korb

Ve městě Korb (Německo) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Korb

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Korb

Korber Zimmer - Kontaklos Check-In

8,7

Korber Zimmer - Kontaklos Check-In

Ubytování (Hostel) Korber Zimmer - Kontaklos Check-In. Korber Zimmer - Kontaklos Check-In is located in Korb. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Korber Zimmer - Kontaklos Check-In se nachází ve městě Korb (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rommel

8,6

Hotel Rommel

Ubytování (Hotel) Hotel Rommel. Set in Korb, Hotel Rommel has a terrace. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. The property features a restaurant. Ubytování Hotel Rommel se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korb

Apartment Korb

Ubytování (Apartmán) Apartment Korb. Apartment Korb is set in Korb. This apartment features accommodation with free WiFi. The apartment has a flat-screen TV. Ubytování Apartment Korb se nachází ve městě Korb (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Korb

Ferienwohnung in Korb

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung in Korb. Featuring accommodation with a balcony, Ferienwohnung in Korb is set in Korb. This property offers access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung in Korb se nachází ve městě Korb (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Korb

Město Korb se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Korb.