Hledat

Ubytování

Ubytování město Körperich

Ve městě Körperich (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Körperich

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Körperich

Boutiquehotel Genusswerk Eifel

9,2

Boutiquehotel Genusswerk Eifel

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Genusswerk Eifel. Featuring room service, this property also has a restaurant and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk. Ubytování Boutiquehotel Genusswerk Eifel se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinkelshof

9,2

Hinkelshof

Ubytování (Privát) Hinkelshof. Hinkelshof is located in Körperich and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Hinkelshof se nachází ve městě Körperich (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Im Goldenen Grund

8,9

Hotel-Restaurant Im Goldenen Grund

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Im Goldenen Grund. Hotel-Restaurant Im Goldenen Grund features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Körperich. Ubytování Hotel-Restaurant Im Goldenen Grund se nachází ve městě Körperich (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Korperich/Obersgegen

One-Bedroom Apartment in Korperich/Obersgegen

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Korperich/Obersgegen. Set in Körperich in the Rhineland-Palatinate region, One-Bedroom Apartment in Korperich/Obersgegen is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Korperich/Obersgegen se nachází ve městě Körperich (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpark Eifellux

Ferienpark Eifellux

Ubytování (Kemp) Ferienpark Eifellux. Set in Körperich, 22 km from Echternach, Ferienpark Eifellux offers a bar and free WiFi. Ubytování Ferienpark Eifellux se nachází ve městě Körperich (Německo - Porýní-Falc).

Ubytování v německém městě Körperich

Město Körperich se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Körperich.