Hledat

Ubytování

Ubytování město Kösching

Ve městě Kösching (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kösching

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kösching

Ingolstadt Intergroup Business & Design Hotel

8,8

Ingolstadt Intergroup Business & Design Hotel

Ubytování (Hotel) Ingolstadt Intergroup Business & Design Hotel. This property is a 5-minute drive from the A9 motorway and Ingolstadt is 6 km from the hotel. Ubytování Ingolstadt Intergroup Business & Design Hotel se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Brauereigasthof Amberger

8,3

Hotel Brauereigasthof Amberger

Ubytování (Hotel) Hotel Brauereigasthof Amberger. Hotel Gasthof Amberger is set in Kösching. This property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Hotel Brauereigasthof Amberger se nachází ve městě Kösching (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maximilian

Apartment Maximilian

Ubytování (Apartmán) Apartment Maximilian. Apartment Maximilian is situated in Kösching and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartment Maximilian se nachází ve městě Kösching (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kösching

Město Kösching se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kösching.