Hledat

Ubytování

Ubytování město Köthen

Ve městě Köthen (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Köthen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Köthen

Koethen Kugelbrunnen

9,5

Koethen Kugelbrunnen

Ubytování (Apartmán) Koethen Kugelbrunnen. Offering free WiFi and city views, Koethen Kugelbrunnen is an accommodation set in Köthen. Offering private parking, the apartment is 1. Ubytování Koethen Kugelbrunnen se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gemütliche WG mit ruhiger Umgebung

9,2

gemütliche WG mit ruhiger Umgebung

Ubytování (Hostel) gemütliche WG mit ruhiger Umgebung. Situated in Köthen, 2.2 km from Köthener Badewelt baths, gemütliche WG mit ruhiger Umgebung features accommodation with a bar, free private parking, a... Ubytování gemütliche WG mit ruhiger Umgebung se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Ferienwohnungen am Ratswall

8,9

Pension und Ferienwohnungen am Ratswall

Ubytování (Apartmány) Pension und Ferienwohnungen am Ratswall. Situated in Köthen in the Saxony-Anhalt region and Köthener Badewelt baths reachable within 200 metres, Pension und Ferienwohnungen am Ratswall features... Ubytování Pension und Ferienwohnungen am Ratswall se nachází ve městě Köthen (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Köthen

8,3

Pension Köthen

Ubytování (Penzion) Pension Köthen. The guest house is situated in Köthen, 1,5 km from the train station. Ubytování Pension Köthen se nachází ve městě Köthen (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lehmann

8,3

Pension Lehmann

Ubytování (Penzion) Pension Lehmann. Centrally located in Köthen, Pension Lehmann offers country style rooms with shared bathroom facilities. Ubytování Pension Lehmann se nachází ve městě Köthen (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Anhalt

7,7

Hotel Anhalt

Ubytování (Hotel) Hotel Anhalt. Tento moderní 3hvězdičkový hotel v Köthenu nabízí německé a italské jídlo, bezplatné parkování a bezplatný vstup do fitcentra Alte Fabrik. Ubytování Hotel Anhalt se nachází ve městě Köthen (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel "Stadt Köthen" GmbH & Co.KG

7,5

Hotel "Stadt Köthen" GmbH & Co.KG

Ubytování (Hotel) Hotel "Stadt Köthen" GmbH & Co.KG. Situated in Köthen, 1.2 km from Köthener Badewelt baths, Hotel "Stadt Köthen" GmbH & Co. Ubytování Hotel "Stadt Köthen" GmbH & Co.KG se nachází ve městě Köthen (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gemütliche WG mit ruhiger Umgebung !

7,2

gemütliche WG mit ruhiger Umgebung !

Ubytování (Privát) gemütliche WG mit ruhiger Umgebung !. gemütliche WG mit ruhiger Umgebung! se nachází v Köthenu, 2,2 km od koupaliště Köthener Badewelt. Nabízí zahradu. Ubytování gemütliche WG mit ruhiger Umgebung ! se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Köthen

Město Köthen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Köthen.