Hledat

Ubytování

Ubytování město Kottenheim

Ve městě Kottenheim (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kottenheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kottenheim

Rotes Bienenhaus

9,8

Rotes Bienenhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Rotes Bienenhaus. Situated in Kottenheim, Rotes Bienenhaus offers a holiday home with free WiFi. Ubytování Rotes Bienenhaus se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Basalt-Loft

9,6

Basalt-Loft

Ubytování (Prázdninový dům) Basalt-Loft. Located 44 km from Bonn and 35 km from Koblenz, Basalt-Loft offers high-quality accommodation in Kottenheim. It comes with free WiFi and a flat-screen TV. Ubytování Basalt-Loft se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni am Schloss

9,2

Hotel Garni am Schloss

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Garni am Schloss. Located in Kottenheim, 34 km from Bad Neuenahr-Ahrweiler, Hotel Garni am Schloss provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Hotel Garni am Schloss se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Strauß

8,5

Gästezimmer Strauß

Ubytování (Privát) Gästezimmer Strauß. Situated in Kottenheim in the Rhineland-Palatinate region, Gästezimmer Strauß features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gästezimmer Strauß se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zur alten Schmiede

8,4

Ferienwohnung Zur alten Schmiede

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zur alten Schmiede. Situated in Kottenheim in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Zur alten Schmiede features a garden. Ubytování Ferienwohnung Zur alten Schmiede se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fremdenzimmer Strauß

7,7

Fremdenzimmer Strauß

Ubytování (Apartmán) Fremdenzimmer Strauß. Fremdenzimmer Strauß is situated in Kottenheim. The accommodation is 34 km from Bad Neuenahr-Ahrweiler. Ubytování Fremdenzimmer Strauß se nachází ve městě Kottenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kottenheim

Město Kottenheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kottenheim.