Hledat

Ubytování

Ubytování město Kottmar

Ve městě Kottmar (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kottmar

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kottmar

11 Löbauer Straße

9,7

11 Löbauer Straße

Ubytování (Apartmán) 11 Löbauer Straße. 11 Löbauer Straße is set in Kottmar. The accommodation is 28 km from Bautzen. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování 11 Löbauer Straße se nachází ve městě Kottmar (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Lehmann

9,4

Privatzimmer Lehmann

Ubytování (Privát) Privatzimmer Lehmann. Situated in Niedercunnersdorf in the Saxony Region, Privatzimmer Lehmann features a barbecue and terrace. . Free private parking is available on site. Ubytování Privatzimmer Lehmann se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Beckenbergbaude

8,6

Berggasthof Beckenbergbaude

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Beckenbergbaude. Berggasthof Beckenbergbaude nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky ve čtvrti Eibau v Kottmaru. Ubytování Berggasthof Beckenbergbaude se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Grandel

8,6

Pension Grandel

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Grandel. Pension Grandel se nachází v Kottmaru, 34 km od Bautzenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Denně se tu podává kontinentální snídaně. Ubytování Pension Grandel se nachází ve městě Kottmar (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Larix - Vollholz Haus mit Pool und Sauna

Villa Larix - Vollholz Haus mit Pool und Sauna

Ubytování (Vila) Villa Larix - Vollholz Haus mit Pool und Sauna. Villa Larix - Vollholz Haus mit Pool und Sauna is set in Kottmar and offers a bar and a garden. Guests staying at this villa have access to free WiFi. Ubytování Villa Larix - Vollholz Haus mit Pool und Sauna se nachází ve městě Kottmar (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ökologische Ferienwohnung Becker

Ökologische Ferienwohnung Becker

Ubytování (Apartmán) Ökologische Ferienwohnung Becker. Set in Kottmar in the Saxony region, Ökologische Ferienwohnung Becker has a garden. Ubytování Ökologische Ferienwohnung Becker se nachází ve městě Kottmar (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kottmar

Město Kottmar se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kottmar.