Hledat

Ubytování

Ubytování město Kranenburg

Ve městě Kranenburg (Německo) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kranenburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kranenburg

das Ferienhaus Auszeit

9,6

das Ferienhaus Auszeit

Ubytování (Prázdninový dům) das Ferienhaus Auszeit. Situated in Kranenburg in the North Rhine-Westphalia region, das Ferienhaus Auszeit features a terrace and garden views. Ubytování das Ferienhaus Auszeit se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

De Witte Molen Kranenburg

9,5

De Witte Molen Kranenburg

Ubytování (Bed and breakfast) De Witte Molen Kranenburg. Set in a picturesque white mill, De Witte Molen Kranenburg features a garden with a charming furnished terrace as well as free WiFi access in all areas. Ubytování De Witte Molen Kranenburg se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Of Eden

9,5

Garden Of Eden

Ubytování (Bed and breakfast) Garden Of Eden. Providing garden views, Garden Of Eden in Kranenburg provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Garden Of Eden se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Peerenboomshof

9,4

Ferienwohnung Peerenboomshof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Peerenboomshof. Offering a barbecue, Ferienwohnung Peerenboomshof is situated in Kranenburg. Arnhem is 22 km away. Ubytování Ferienwohnung Peerenboomshof se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wichtelgarten

9,2

Ferienwohnung Wichtelgarten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wichtelgarten. Situated in Kranenburg, Ferienwohnung Wichtelgarten features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Wichtelgarten se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Gasthaus am Reichswald

9

Das Gasthaus am Reichswald

Ubytování (Hotel) Das Gasthaus am Reichswald. Located in Kranenburg, Das Gasthaus am Reichswald features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Das Gasthaus am Reichswald se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B il Mulino Wyler

9

B&B il Mulino Wyler

Ubytování (Bed and breakfast) B&B il Mulino Wyler. Situated in Kranenburg, 48 km from Den Bosch, B&B il Mulino boasts a barbecue and views of the garden. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování B&B il Mulino Wyler se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Kranengasse

8,9

Hotel zur Kranengasse

Ubytování (Hotel) Hotel zur Kranengasse. This hotel offers free public parking and free wired internet. It is located in the historic centre of Kranenburg on the Dutch border, directly on St. Ubytování Hotel zur Kranengasse se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindenhof Gästehaus & Hofcafe

8,6

Lindenhof Gästehaus & Hofcafe

Ubytování (Penzion) Lindenhof Gästehaus & Hofcafe. The Lindenhof in Kranenburg-Mehr offers well-equipped rooms and a traditional café within a historic, listed building. Ubytování Lindenhof Gästehaus & Hofcafe se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blümink

Ferienwohnung Blümink

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blümink. Located in Kranenburg, Ferienwohnung Blümink offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Blümink se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kranenburg bei Kleve

Apartment in Kranenburg bei Kleve

Ubytování (Apartmány) Apartment in Kranenburg bei Kleve. Located in Kranenburg, Apartment in Kranenburg bei Kleve provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartment in Kranenburg bei Kleve se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Kreativ-Kate

Kreativ-Kate

Ubytování (Apartmán) Kreativ-Kate. The property features garden views and is 44 km from Cuxhaven. The accommodation is equipped with a kitchen. Ubytování Kreativ-Kate se nachází ve městě Kranenburg (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kranenburg

Město Kranenburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kranenburg.