Hledat

Ubytování

Ubytování město Kranichfeld

Ve městě Kranichfeld (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kranichfeld

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kranichfeld

Ferienwohnung Heuser

9,3

Ferienwohnung Heuser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heuser. Situated in Kranichfeld in the Thuringia region, Ferienwohnung Heuser has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Heuser se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Böhm

9,2

Ferienwohnung Böhm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Böhm. Ferienwohnung Böhm is set in Kranichfeld and offers a garden. The property features garden views and is 44 km from Jena. Ubytování Ferienwohnung Böhm se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko).

Appartement Studio Kremser

8,8

Appartement Studio Kremser

Ubytování (Apartmán) Appartement Studio Kremser. Appartement Studio Kremser is situated in Kranichfeld. Ubytování Appartement Studio Kremser se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Noack

8,7

Ferienwohnung Noack

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Noack. Situated in Kranichfeld, 44 km from Jena, Ferienwohnung Noack features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Noack se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See Hohenfelden Erfurt Weimar

8,6

Haus am See Hohenfelden Erfurt Weimar

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See Hohenfelden Erfurt Weimar. Haus am See Hohenfelden Erfurt Weimar is located in Kranichfeld and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Haus am See Hohenfelden Erfurt Weimar se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gebind

8,4

Ferienhaus Gebind

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Gebind. Set in a charming garden with a furnished terrace, these modern apartments enjoy a quiet location in Kranichfeld. Ubytování Ferienhaus Gebind se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elsa

Ferienhaus Elsa

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Elsa. Ferienhaus Elsa is situated in Kranichfeld. This holiday home offers a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Elsa se nachází ve městě Kranichfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kranichfeld

Město Kranichfeld se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kranichfeld.