Hledat

Ubytování

Ubytování město Krauschwitz

Ve městě Krauschwitz (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Krauschwitz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Krauschwitz

Ferienwohnung "Am Kletterfelsen"

9,4

Ferienwohnung "Am Kletterfelsen"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Am Kletterfelsen". Located in Krauschwitz in the Saxony region, Ferienwohnung "Am Kletterfelsen" has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung "Am Kletterfelsen" se nachází ve městě Krauschwitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum alten Gasthaus Hänsel

8,7

Pension Zum alten Gasthaus Hänsel

Ubytování (Penzion) Pension Zum alten Gasthaus Hänsel. Located in Krauschwitz, Pension Zum alten Gasthaus Hänsel features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Zum alten Gasthaus Hänsel se nachází ve městě Krauschwitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Janine

8

Apartment Janine

Ubytování (Apartmán) Apartment Janine. Situated in Krauschwitz in the Saxony region, Apartment Janine has a garden. Ubytování Apartment Janine se nachází ve městě Krauschwitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Schule

Alte Schule

Ubytování (Apartmán) Alte Schule. Boasting accommodation with a terrace, Alte Schule is situated in Podrosche. Ubytování Alte Schule se nachází ve městě Krauschwitz (Německo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Krauschwitz

Město Krauschwitz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Krauschwitz.