Hledat

Ubytování

Ubytování město Krausnick

Ve městě Krausnick (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Krausnick

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Krausnick

Ferienwohnung Wunderlich

9,3

Ferienwohnung Wunderlich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wunderlich. Ferienwohnung Wunderlich se nachází v Krausnicku, 18 km od Budyšína. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Wunderlich se nachází ve městě Krausnick (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes im Tropical Islands Resort Krausnick - DBS05097-MYA

8,8

Mobile Homes im Tropical Islands Resort Krausnick - DBS05097-MYA

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes im Tropical Islands Resort Krausnick - DBS05097-MYA. Prázdninový dům Mobile Homes im Tropical Islands Resort Krausnick - DBS05097-MYA se nachází v městečku Krausnick a nabízí ubytování s terasou a zdarma... Ubytování Mobile Homes im Tropical Islands Resort Krausnick - DBS05097-MYA se nachází ve městě Krausnick (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Marco Polo / Skarridsö M

8,5

Holiday home Marco Polo / Skarridsö M

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Marco Polo / Skarridsö M. Holiday home Marco Polo / Skarridsö M is situated in Krausnick and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Marco Polo / Skarridsö M se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Christoph Columbus U

8,4

Holiday home Christoph Columbus U

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Christoph Columbus U. Prázdninový dům Christoph Columbus U se nachází ve městě Krausnick. Nabízí Wi-Fi zdarma. Prázdninový dům má TV, 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyni. Ubytování Holiday home Christoph Columbus U se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Krausnick

8,4

Landhotel Krausnick

Ubytování (Hotel) Landhotel Krausnick. Landhotel Krausnick se nachází ve městě Krausnick. Nabízí restauraci, sdílený salonek, zahradu, bezplatné Wi-Fi. úschovnu zavazadel a dětské hřiště. Ubytování Landhotel Krausnick se nachází ve městě Krausnick (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tropical Islands

8,2

Tropical Islands

Ubytování (Rezort) Tropical Islands. Tropical Islands se nachází v největším volně stojícím dómu na světě a nabízí krytý deštný prales, wellness zázemí a bazén ve tvaru laguny. Ubytování Tropical Islands se nachází ve městě Krausnick (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tropical Islands Campingplatz

Tropical Islands Campingplatz

Ubytování (Kemp) Tropical Islands Campingplatz. Tropical Islands Campingplatz se nachází v Krausnicku, 36 km od obce Bad Saarow. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tropical Islands Campingplatz se nachází ve městě Krausnick (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Krausnick

Město Krausnick se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Krausnick.