Hledat

Ubytování

Ubytování město Kremmen

Ve městě Kremmen (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kremmen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kremmen

Ferienwohnung Ulf-Dieter Kunstmann

9,1

Ferienwohnung Ulf-Dieter Kunstmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ulf-Dieter Kunstmann. Situated just a 20-minute drive north-west of Berlin, this fully equipped apartment offers cosy accommodation in a tranquil environment of forests and... Ubytování Ferienwohnung Ulf-Dieter Kunstmann se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am See

9

Pension am See

Ubytování (Penzion) Pension am See. Situated on the beachfront in Kremmen and boasting a restaurant, Pension am See has free WiFi throughout the property. Ubytování Pension am See se nachází ve městě Kremmen (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & SPA Sommerfeld

8,9

Hotel & SPA Sommerfeld

Ubytování (Hotel) Hotel & SPA Sommerfeld. This wellness hotel in Kremmen's Sommerfeld district offers a large spa, fine dining, and a scenic location on the Beetzer See lake, next to the Rhinluch... Ubytování Hotel & SPA Sommerfeld se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosshotel Ziethen

8,5

Schlosshotel Ziethen

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Ziethen. Offering gourmet food from Brandenburg, a wellness area with sauna and massage service, and a private park, this impressive manor house in Kremmen is just... Ubytování Schlosshotel Ziethen se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Lebkuchenfabrik

Alte Lebkuchenfabrik

Ubytování (Bed and breakfast) Alte Lebkuchenfabrik. Alte Lebkuchenfabrik offers rooms in Kremmen. The guest house features family rooms. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Alte Lebkuchenfabrik se nachází ve městě Kremmen (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Sommerfeld near Lake

Spacious Holiday Home in Sommerfeld near Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Sommerfeld near Lake. Situated in Kremmen, Spacious Holiday Home in Sommerfeld near Lake features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious Holiday Home in Sommerfeld near Lake se nachází ve městě Kremmen (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kremmen

Město Kremmen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kremmen.