Hledat

Ubytování

Ubytování město Kreuzau

Ve městě Kreuzau (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kreuzau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kreuzau

Green Seeblick Aysel Apartment

10

Green Seeblick Aysel Apartment

Ubytování (Apartmány) Green Seeblick Aysel Apartment. Set in Kreuzau, Green Seeblick Aysel Apartment offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Green Seeblick Aysel Apartment se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Eifelfels

9,3

Das Eifelfels

Ubytování (Prázdninový dům) Das Eifelfels. Located in Kreuzau in the North Rhine-Westphalia region, Das Eifelfels features a terrace and mountain views. Ubytování Das Eifelfels se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Merten

9,3

Ferienwohnung Merten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Merten. Ferienwohnung Merten is set in Kreuzau. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Merten se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Schlagstein App.3 - [#110757]

9

Appartementhaus Schlagstein App.3 - [#110757]

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Schlagstein App.3 - [#110757]. Appartementhaus Schlagstein App.3 - [#110757] is located in Kreuzau. Ubytování Appartementhaus Schlagstein App.3 - [#110757] se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

modern comfort inn

8,9

modern comfort inn

Ubytování (Apartmán) modern comfort inn. Boasting free bikes and a garden, modern comfort inn offers accommodation in Kreuzau with free WiFi and garden views. Ubytování modern comfort inn se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Burg Molbach

8,9

Gästehaus Burg Molbach

Ubytování (Penzion) Gästehaus Burg Molbach. Set in Kreuzau, Gästehaus Burg Molbach has a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Gästehaus Burg Molbach se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am See

8,2

Hotel am See

Ubytování (Hotel) Hotel am See. Offering rental boats, a wine bar and free WiFi in all areas, this hotel enjoys a peaceful location in the Eifel National Park. Ubytování Hotel am See se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

modern-comfort-inn 1

8,2

modern-comfort-inn 1

Ubytování (Apartmán) modern-comfort-inn 1. Offering free WiFi and garden views, modern-comfort-inn 1 is an accommodation set in Kreuzau. Ubytování modern-comfort-inn 1 se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Schlagstein App1 - [#123040]

Appartementhaus Schlagstein App1 - [#123040]

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Schlagstein App1 - [#123040]. Appartementhaus Schlagstein App1 - [#123040] is set in Kreuzau. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytování Appartementhaus Schlagstein App1 - [#123040] se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienwohnung Kunkel

Ferienwohnung Kunkel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kunkel. Ferienwohnung Kunkel is situated in Kreuzau and offers a terrace. Aachen is 43 km from the apartment, while Monschau is 27 km from the property. Ubytování Ferienwohnung Kunkel se nachází ve městě Kreuzau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kreuzau

Město Kreuzau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Kreuzau.