Hledat

Ubytování

Ubytování město Kriftel

Ve městě Kriftel (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kriftel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kriftel

Apartments am Freizeitpark

9,5

Apartments am Freizeitpark

Ubytování (Apartmány) Apartments am Freizeitpark. Situated in Kriftel in the Hessen region, Apartments am Freizeitpark features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments am Freizeitpark se nachází ve městě Kriftel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Orchard Frankfurt

7,8

Villa Orchard Frankfurt

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Orchard Frankfurt. Toto rodinné ubytování typu bed and breakfast se nachází na tichém místě, pouhých 11 km od mezinárodního letiště ve Frankfurtu nad Mohanem a 15 km od... Ubytování Villa Orchard Frankfurt se nachází ve městě Kriftel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kriftel-Tzianavarlis

6,9

Holiday Home Kriftel-Tzianavarlis

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Kriftel-Tzianavarlis. Holiday Home Kriftel-Tzianavarlis is set in Kriftel. Ubytování Holiday Home Kriftel-Tzianavarlis se nachází ve městě Kriftel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kriftelerhof

6,3

Hotel Kriftelerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kriftelerhof. Offering a barbecue and terrace, Hotel Kriftelerhof is located in Kriftel. There is a restaurant and guests can have fun at the water park. Ubytování Hotel Kriftelerhof se nachází ve městě Kriftel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gruppe, Familien und Messehaus

Gruppe, Familien und Messehaus

Ubytování (Prázdninový dům) Gruppe, Familien und Messehaus. Gruppe, Familien und Messehaus is set in Kriftel and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Gruppe, Familien und Messehaus se nachází ve městě Kriftel (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kriftel

Město Kriftel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kriftel.