Hledat

Ubytování

Ubytování město Kruft

Ve městě Kruft (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kruft

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kruft

Ferienwohnung Am Korretsberg

9,9

Ferienwohnung Am Korretsberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Korretsberg. A beautiful garden and countryside surround this two-bedroom, self-catering property located in Kruft. Ubytování Ferienwohnung Am Korretsberg se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifeltraum Johann

9,7

Eifeltraum Johann

Ubytování (Apartmán) Eifeltraum Johann. Eifeltraum Johann is set in Kruft and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Eifeltraum Johann se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rauch

9,5

Ferienwohnung Rauch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rauch. Set in Kruft in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Rauch features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rauch se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kruft-apps

9,2

Kruft-apps

Ubytování (Apartmány) Kruft-apps. Kruft-apps is located in Kruft. Koblenz is 27 km from the apartment, while Cochem is 39 km away. Ubytování Kruft-apps se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Jede

Ferienwohnung Familie Jede

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Jede. Situated in Kruft in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Familie Jede has a terrace and city views. Ubytování Ferienwohnung Familie Jede se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kruft

Město Kruft se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kruft.