Hledat

Ubytování

Ubytování město Kulmbach

Ve městě Kulmbach (Německo) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kulmbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kulmbach

Casa Marina

9,7

Casa Marina

Ubytování (Apartmán) Casa Marina. Casa Marina is set in Kulmbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 48 km from Bad Steben. Ubytování Casa Marina se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ida

9,7

Haus Ida

Ubytování (Apartmán) Haus Ida. Haus Ida is set in Kulmbach. The property is 48 km from Bad Steben, and complimentary private parking is offered. Ubytování Haus Ida se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Harmonie

9

Ferienwohnung Harmonie

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Harmonie. Located in Kulmbach, Ferienwohnung Harmonie provides accommodation with a seating area and a kitchen. A dishwasher and coffee machine are also featured. Ubytování Ferienwohnung Harmonie se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel An der Eiche

8,9

Hotel An der Eiche

Ubytování (Penzion) Hotel An der Eiche. Situated close to the centre of Kulmbach yet enjoying green surroundings, this cosy, non-smoking hotel awaits you with warm and friendly hospitality and... Ubytování Hotel An der Eiche se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Matteo

8,6

Da Matteo

Ubytování (Hotel) Da Matteo. Da Matteo is offering accommodation in Kulmbach. Boasting room service, this property also welcomes guests with a restaurant and a terrace. Ubytování Da Matteo se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kronprinz

8,5

Hotel Kronprinz

Ubytování (Hotel) Hotel Kronprinz. Tento rodinný hotel je situován v historickém centru města Kulmbach, pouhých 10 minut chůze od pevnosti Plassenburg. Ubytování Hotel Kronprinz se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flair Hotel Dobrachtal

8,5

Flair Hotel Dobrachtal

Ubytování (Hotel) Flair Hotel Dobrachtal. Offering a garden, an indoor pool and sauna, and free Wi-Fi internet, this traditional Franconian hotel is 3 km from the centre of Kulmbach, home to the... Ubytování Flair Hotel Dobrachtal se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ertl

8,5

Hotel Ertl

Ubytování (Penzion) Hotel Ertl. Offering free Wi-Fi, this centrally located hotel is just a 10-minute walk from Kulmbach Train Station. Ubytování Hotel Ertl se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadthotel Weisses Ross

8,4

Altstadthotel Weisses Ross

Ubytování (Hotel) Altstadthotel Weisses Ross. In the heart of the Old Town resides the small 3-star hotel- directly next to the market place with its mediaeval, pictoresque ambiance. Ubytování Altstadthotel Weisses Ross se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Plassenburg

8,4

Villa Plassenburg

Ubytování (Apartmány) Villa Plassenburg. Situated in a historic villa, Villa Plassenburg is quietly located in Kulmbach. Bamberg is 48 km from the property. Free WiFi is available. Ubytování Villa Plassenburg se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KU Hotel

8,2

KU Hotel

Ubytování (Hotel) KU Hotel. KU Hotel is offering accommodation in Kulmbach. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování KU Hotel se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Schwärzhof

8,2

Landhotel Schwärzhof

Ubytování (Penzion) Landhotel Schwärzhof. The Landhotel Schwärzhof is the perfect place to stay whether for a comfortable stopover, a short break or a longer holiday. Ubytování Landhotel Schwärzhof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old town center apartments

8

Old town center apartments

Ubytování (Apartmány) Old town center apartments. Set in Kulmbach, 44 km from Coburg, Old town center apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Old town center apartments se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Purucker

7,9

Hotel Purucker

Ubytování (Penzion) Hotel Purucker. Featuring a beautiful courtyard garden and welcoming Bavarian restaurant, this 3-star hotel offers comfortable rooms with free Wi-Fi internet access in the... Ubytování Hotel Purucker se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ACHAT Plaza Kulmbach

7,7

ACHAT Plaza Kulmbach

Ubytování (Hotel) ACHAT Plaza Kulmbach. This hotel offers elegant accommodation in the famous beer-brewing town of Kulmbach, just 1 km away from the main railway station and the historic town... Ubytování ACHAT Plaza Kulmbach se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdhaus im Grünen

Jagdhaus im Grünen

Ubytování (Apartmán) Jagdhaus im Grünen. Jagdhaus im Grünen is set in Kulmbach and offers a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Jagdhaus im Grünen se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Susanna Kulmbach

Ferienwohnung Susanna Kulmbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Susanna Kulmbach. Ferienwohnung Susanna Kulmbach is located in Kulmbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Susanna Kulmbach se nachází ve městě Kulmbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kulmbach

Město Kulmbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kulmbach.