Hledat

Ubytování

Ubytování město Kupferzell

Ve městě Kupferzell (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kupferzell

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kupferzell

Haus an der Kupfer

9,5

Haus an der Kupfer

Ubytování (Apartmán) Haus an der Kupfer. Set in Kupferzell, Haus an der Kupfer offers accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has garden views and is 11 km from Schwäbisch Hall. Ubytování Haus an der Kupfer se nachází ve městě Kupferzell (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Beck

8,9

Landhotel Beck

Ubytování (Hotel) Landhotel Beck. Landhotel Beck is located in Kupferzell. You will find a communal sauna, hammam and a terrace as well as free Wi-Fi. Ubytování Landhotel Beck se nachází ve městě Kupferzell (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gasthof Krone

8,8

Landhotel Gasthof Krone

Ubytování (Hotel) Landhotel Gasthof Krone. Set in Kupferzell, Landhotel Gasthof Krone features a restaurant, fitness centre, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landhotel Gasthof Krone se nachází ve městě Kupferzell (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Günzburg

8,2

Landhotel Günzburg

Ubytování (Hotel) Landhotel Günzburg. This family-run hotel boasts its own on-site bakery where cakes and bread are baked fresh daily. Ubytování Landhotel Günzburg se nachází ve městě Kupferzell (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kupferzell

Město Kupferzell se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kupferzell.