Hledat

Ubytování

Ubytování město Kurort Jonsdorf

Ve městě Kurort Jonsdorf (Německo) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kurort Jonsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kurort Jonsdorf

Ferienwohnung Bahnelblick

9,8

Ferienwohnung Bahnelblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bahnelblick. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Bahnelblick is an accommodation located in Kurort Jonsdorf. Ubytování Ferienwohnung Bahnelblick se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hexenhäusl Jonsdorf

9,7

Hexenhäusl Jonsdorf

Ubytování (Apartmány) Hexenhäusl Jonsdorf. Hexenhäusl Jonsdorf se nachází ve středisku Kurort Jonsdorf, 5 km od lanovky Lauschelift, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Hexenhäusl Jonsdorf se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kammweg

9,7

Ferienwohnung Kammweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kammweg. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Kammweg offers accommodation in Kurort Jonsdorf with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Kammweg se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Pochebach

9,7

Ferienwohnung am Pochebach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Pochebach. Ferienwohnung am Pochebach is located in Kurort Jonsdorf, 5 km from Lauschelift and 5 km from Schanzenlift, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung am Pochebach se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fiebiger

9,5

Ferienwohnung Fiebiger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fiebiger. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Fiebiger is an accommodation located in Kurort Jonsdorf. Ubytování Ferienwohnung Fiebiger se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schiller

9,5

Ferienwohnung Schiller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schiller. Located in Kurort Jonsdorf in the Saxony region and Lauschelift reachable within 5 km, Ferienwohnung Schiller provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Ferienwohnung Schiller se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

„Frische Quelle“ Jonsdorf

9,5

„Frische Quelle“ Jonsdorf

Ubytování (Penzion) „Frische Quelle“ Jonsdorf. Located in Kurort Jonsdorf, within 7 km of Lauschelift and 7 km of Schanzenlift, „Frische Quelle“ Jonsdorf provides accommodation with a restaurant and... Ubytování „Frische Quelle“ Jonsdorf se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Immergrün

9,3

Pension Immergrün

Ubytování (Penzion) Pension Immergrün. Pension Immergrün sídlí v jedné z nejstarších budov v Jonsdorfu, jejíž historie sahá do roku 1777. Ubytování Pension Immergrün se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zwergenhaus

9,3

Ferienwohnung Zwergenhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zwergenhaus. Ferienwohnung Zwergenhaus is situated in Kurort Jonsdorf and offers a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Ferienwohnung Zwergenhaus se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko).

Hotel Gondelfahrt

9

Hotel Gondelfahrt

Ubytování (Hotel) Hotel Gondelfahrt. Tříhvězdičkový Hotel Gondelfahrt se nachází v lázeňském městě Jonsdorf, 5 km od lyžařských vleků Lauschelift a Schanzenlift, a nabízí pokoje s výhledem na... Ubytování Hotel Gondelfahrt se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammschenke Gasthof & Hotel

8,9

Dammschenke Gasthof & Hotel

Ubytování (Hotel) Dammschenke Gasthof & Hotel. Dammschenke poskytuje venkovské pokoje, tradiční restauraci a saunovou část. Ubytování Dammschenke Gasthof & Hotel se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Zum Lindengarten

8,7

Romantik Hotel Zum Lindengarten

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Zum Lindengarten. Located in Kurort Jonsdorf, 5 km from Lauschelift, Romantik Hotel Zum Lindengarten provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Romantik Hotel Zum Lindengarten se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sonnenseite Jonsdorf

8,7

Villa Sonnenseite Jonsdorf

Ubytování (Privát) Villa Sonnenseite Jonsdorf. Set in Kurort Jonsdorf, 46 km from Zgorzelec, Villa Sonnenseite Jonsdorf offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Villa Sonnenseite Jonsdorf se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko).

Pension Am Buchberg

8,5

Pension Am Buchberg

Ubytování (Penzion) Pension Am Buchberg. Pension Am Buchberg se nachází v obci Kurort Jonsdorf, 4,4 km od lanovky Lauschelift, a nabízí gril, půjčovnu kol, zahradu a terasu. Ubytování Pension Am Buchberg se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko).

Ferienwohnung Familie Petschel

8,4

Ferienwohnung Familie Petschel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Petschel. The family-run Ferienwohnung Familie Petschel is located in Jonsdorf, on the Czech border. Ubytování Ferienwohnung Familie Petschel se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zittauer Hütte

7,2

Hotel Zittauer Hütte

Ubytování (Hotel) Hotel Zittauer Hütte. Set in Kurort Jonsdorf, Hotel Zittauer Hütte has a garden and a terrace. Ubytování Hotel Zittauer Hütte se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurhaus Jonsdorf

6,8

Kurhaus Jonsdorf

Ubytování (Hotel) Kurhaus Jonsdorf. Situated in Kurort Jonsdorf, Kurhaus Jonsdorf features a terrace. The accommodation features ski storage space, as well as a restaurant and a garden. Ubytování Kurhaus Jonsdorf se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lange

Ferienwohnung Lange

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lange. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Lange is an accommodation situated in Kurort Jonsdorf. Ubytování Ferienwohnung Lange se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schulze Jonsdorf

Ferienwohnung Schulze Jonsdorf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schulze Jonsdorf. Ferienwohnung Schulze Jonsdorf is set in Kurort Jonsdorf, 6 km from Lauschelift, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Schulze Jonsdorf se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberlausitzer Ferienhaus Gebirgshäusl

Oberlausitzer Ferienhaus Gebirgshäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Oberlausitzer Ferienhaus Gebirgshäusl. Boasting river views, Oberlausitzer Ferienhaus Gebirgshäusl offers accommodation with free bikes, water sports facilities and barbecue facilities, around 5... Ubytování Oberlausitzer Ferienhaus Gebirgshäusl se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bibas

Ferienwohnung Bibas

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bibas. Featuring garden views, Ferienwohnung Bibas offers accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Lauschelift. Ubytování Ferienwohnung Bibas se nachází ve městě Kurort Jonsdorf (Německo - Sasko).

Ubytování v německém městě Kurort Jonsdorf

Město Kurort Jonsdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Kurort Jonsdorf.