Hledat

Ubytování

Ubytování město Kurort Rathen

Ve městě Kurort Rathen (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kurort Rathen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kurort Rathen

Ferienwohnung Grunwald Kurort Rathen

9,5

Ferienwohnung Grunwald Kurort Rathen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grunwald Kurort Rathen. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Grunwald Kurort Rathen is an accommodation set in Rathen. Ubytování Ferienwohnung Grunwald Kurort Rathen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko).

Ferienwohnung Am Grünbach

9,4

Ferienwohnung Am Grünbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Grünbach. Featuring city views, Ferienwohnung Am Grünbach features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Rathen Open Air Stage. Ubytování Ferienwohnung Am Grünbach se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Grünbach

9,4

Ferienwohnung Am Grünbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Grünbach. Boasting city views, Ferienwohnung Am Grünbach provides accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Rathen Open Air Stage. Ubytování Ferienwohnung Am Grünbach se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Alte Destillerie Rathen

9,4

Ferienwohnungen Alte Destillerie Rathen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Alte Destillerie Rathen. Set in Rathen, 48 km from Bautzen, Ferienwohnungen Alte Destillerie Rathen offers a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Alte Destillerie Rathen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elbiente

9,3

Hotel Elbiente

Ubytování (Hotel) Hotel Elbiente. Tento moderní hotel se nachází vedle přístaviště Rathen a nabízí krásný výhled na řeku Labe a skalní útvar Bastei, vnitřní bazén a elegantní wellness... Ubytování Hotel Elbiente se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eisenbahnwelten

9,1

Eisenbahnwelten

Ubytování (Penzion) Eisenbahnwelten. Set in Kurort Rathen, less than 1 km from Rathen Open Air Stage, Eisenbahnwelten offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and... Ubytování Eisenbahnwelten se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art-House Kurort Rathen

9

Art-House Kurort Rathen

Ubytování (Apartmán) Art-House Kurort Rathen. Art-House Kurort Rathen offers accommodation in Kurort Rathen, 500 metres from Rathen Open Air Stage and 2.9 km from Waterpark Rathewalde. Ubytování Art-House Kurort Rathen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elbschlösschen

8,9

Hotel Elbschlösschen

Ubytování (Hotel) Hotel Elbschlösschen. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází ve městě Rathen na úpatí skály Bastei v oblíbené části Saského Švýcarska. Ubytování Hotel Elbschlösschen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Richter

8,8

Villa Richter

Ubytování (Chata) Villa Richter. Providing garden views, a garden and free WiFi, Villa Richter is located in Kurort Rathen, less than 1 km from Rathen Open Air Stage and 8 km from... Ubytování Villa Richter se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen im Kurort Rathen

8,7

Ferienwohnungen im Kurort Rathen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen im Kurort Rathen. Offering a terrace and sauna, Ferienwohnungen im Kurort Rathen is set in Kurort Rathen in the Saxony Region, 400 metres from Rathen Open Air Stage. Ubytování Ferienwohnungen im Kurort Rathen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko).

Amselgrundschlösschen

8,6

Amselgrundschlösschen

Ubytování (Hotel) Amselgrundschlösschen. Hotel Amselgrundschlösschen se nachází v lázeňském městě Rathen a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi, restauraci, gril i... Ubytování Amselgrundschlösschen se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Ferienwohnungen Ettrich

8,6

Hotel & Ferienwohnungen Ettrich

Ubytování (Hotel) Hotel & Ferienwohnungen Ettrich. Tento hotel se nachází 50 metrů od vlakového nádraží ve vesnici Kurort Rathen a nabízí nádherný výhled na skalní útvar Bastei a řeku Labe. Ubytování Hotel & Ferienwohnungen Ettrich se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Belvedere ( Haus Elbblick )

8,5

Villa Belvedere ( Haus Elbblick )

Ubytování (Apartmány) Villa Belvedere ( Haus Elbblick ). Villa Belvedere (Haus Elbblick) se nachází v obci Kurort Rathen a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Villa Belvedere ( Haus Elbblick ) se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension "Lug ins Land"

8,2

Pension "Lug ins Land"

Ubytování (Penzion) Pension "Lug ins Land". Penzion "Lug ins Land" se nachází v lázeňské obci Rathen, 800 metrů od tamního přírodního divadla Felsenbühne, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Pension "Lug ins Land" se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Frank

Ferienwohnung Familie Frank

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Frank. Ferienwohnung Familie Frank offers accommodation in Kurort Rathen, less than 1 km from Rathen Open Air Stage and 3.1 km from Waterpark Rathewalde. Ubytování Ferienwohnung Familie Frank se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko).

Ferienwohnungen Elbjuwel

Ferienwohnungen Elbjuwel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Elbjuwel. Boasting a terrace, Ferienwohnungen Elbjuwel provides accommodation in Rathen with free WiFi and river views. Ubytování Ferienwohnungen Elbjuwel se nachází ve městě Kurort Rathen (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kurort Rathen

Město Kurort Rathen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Kurort Rathen.