Hledat

Ubytování

Ubytování město Kyritz

Ve městě Kyritz (Německo) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kyritz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kyritz

FeWo01-im-Wald-am-See

9,5

FeWo01-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) FeWo01-im-Wald-am-See. Set in Kyritz in the Brandenburg region, FeWo01-im-Wald-am-See features a garden. Ubytování FeWo01-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Miss Sophie

9,5

Pension Miss Sophie

Ubytování (Penzion) Pension Miss Sophie. Located in Kyritz, Pension Miss Sophie offers a garden. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Pension Miss Sophie se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mücke

9,2

Ferienwohnung Mücke

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mücke. Boasting a terrace, Ferienwohnung Mücke offers accommodation in Kyritz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Mücke se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyritzer Landhotel Heine

8,8

Kyritzer Landhotel Heine

Ubytování (Hotel) Kyritzer Landhotel Heine. This family-run hotel is a renovated farm just outside the town of Kyritz, in the Prignitz district of Brandenburg. Ubytování Kyritzer Landhotel Heine se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Last

8,8

Ferienwohnung Last

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Last. Located in Kyritz, Ferienwohnung Last provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Ferienwohnung Last se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Waldschlösschen

8,8

Hotel & Restaurant Waldschlösschen

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Waldschlösschen. This family-run hotel is a little treasure in Brandenburg, situated on the green outskirts of Kyritz. Ubytování Hotel & Restaurant Waldschlösschen se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt

8,3

Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt

Ubytování (Hotel) Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt. This family-run hotel is located in the centre of the town of Kyritz, in the Ostprignitz-Ruppin district of Brandenburg. Ubytování Bluhm's Hotel & Restaurant am Markt se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See

7,4

Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See. Situated in Kyritz in the Brandenburg region, Jagd-Angler-Suite-05-im-Wald-am-See has a garden. Ubytování Jagd-Angler-Suite-03-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borker-See-mit-Herzsprung

7,3

Borker-See-mit-Herzsprung

Ubytování (Chata) Borker-See-mit-Herzsprung. Situated in Kyritz, 42 km from Bad Wilsnack, Borker-See-mit-Herzsprung features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Borker-See-mit-Herzsprung se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko).

Holzhaus-im-Wald-am-See

Holzhaus-im-Wald-am-See

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus-im-Wald-am-See. Holzhaus-im-Wald-am-See is located in Kyritz and offers a restaurant, a fitness centre and a garden. Ubytování Holzhaus-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyritz -Blechern Hahn

Kyritz -Blechern Hahn

Ubytování (Apartmán) Kyritz -Blechern Hahn. Boasting accommodation with a balcony, Kyritz -Blechern Hahn is situated in Kyritz. This apartment also has free WiFi. Ubytování Kyritz -Blechern Hahn se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko).

Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See

Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See

Ubytování (Apartmán) Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See. ELFI-Suite-im-Wald-am-See is set in Kyritz and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Jagd-Angler-Suite-04-im-Wald-am-See se nachází ve městě Kyritz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kyritz

Město Kyritz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kyritz.