Hledat

Ubytování

Ubytování město Lage

Ve městě Lage (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Lage

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Lage

Haus Berkenkamp

9,5

Haus Berkenkamp

Ubytování (Penzion) Haus Berkenkamp. Set in Lage, Haus Berkenkamp features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Haus Berkenkamp se nachází ve městě Lage (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Teutoburger Wald

8,9

Ferienwohnung am Teutoburger Wald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Teutoburger Wald. Ferienwohnung am Teutoburger Wald is located in Lage and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung am Teutoburger Wald se nachází ve městě Lage (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement "Lena"

8,6

Ferienappartement "Lena"

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement "Lena". Located in Lage, Ferienappartement "Lena" offers free bikes, a garden and a barbecue. The property features city views and is 44 km from Paderborn. Ubytování Ferienappartement "Lena" se nachází ve městě Lage (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmervermietung Reichert

8,6

Zimmervermietung Reichert

Ubytování (Penzion) Zimmervermietung Reichert. Zimmervermietung Reichert is located in Lage. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Zimmervermietung Reichert se nachází ve městě Lage (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Residenz

8,4

Alte Residenz

Ubytování (Bed and breakfast) Alte Residenz. Alte Residenz is set in Lage. The accommodation is 43 km from Paderborn. A flat-screen TV is featured. Ubytování Alte Residenz se nachází ve městě Lage (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Herrlichkeit

Die Herrlichkeit

Ubytování (Bed and breakfast) Die Herrlichkeit. Set in Lage, Die Herrlichkeit offers accommodation with a balcony and free WiFi. A terrace with lake views is offered in each unit. Ubytování Die Herrlichkeit se nachází ve městě Lage (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Lage

Město Lage se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lage.