Hledat

Ubytování

Ubytování město Lahr

Ve městě Lahr (Německo) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Lahr

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Lahr

Palais Wunderlich

9,9

Palais Wunderlich

Ubytování (Apartmány) Palais Wunderlich. Palais Wunderlich is set in Lahr. A dishwasher, a fridge and oven are also offered in the kitchenette, as well as a kettle. Ubytování Palais Wunderlich se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Lahr Hugsweier

9,9

Fewo Lahr Hugsweier

Ubytování (Apartmán) Fewo Lahr Hugsweier. Fewo Lahr Hugsweier is set in Lahr and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Fewo Lahr Hugsweier se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus No.6

9,9

Ferienwohnung Haus No.6

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus No.6. Set in Lahr in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Haus No.6 features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Haus No.6 se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zipperhof

9,8

Apartments Zipperhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Zipperhof. Set in Lahr in the Baden-Württemberg region, Apartments Zipperhof offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Zipperhof se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse am Park

9,8

Penthouse am Park

Ubytování (Apartmán) Penthouse am Park. Featuring an apartment with balcony, Penthouse am Park is situated in Lahr. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Penthouse am Park se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Paula

9,7

Ferienwohnung Paula

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Paula. Ferienwohnung Paula is set in Lahr. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Paula se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moritz

9,7

Apartment Moritz

Ubytování (Apartmán) Apartment Moritz. Peacefully located in Sulz, this spacious apartment features a balcony, a fully equipped kitchen and free Wi-Fi. Ubytování Apartment Moritz se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haller

9,7

Ferienwohnung Haller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haller. Located in Lahr, Ferienwohnung Haller provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Haller se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Carmen im schönen Lahr

9,6

Ferienwohnung Carmen im schönen Lahr

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Carmen im schönen Lahr. Located in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Carmen im schönen Lahr has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Carmen im schönen Lahr se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Temizdemir

9,6

Pension Temizdemir

Ubytování (Apartmán) Pension Temizdemir. Offering free WiFi and garden views, Pension Temizdemir is an accommodation situated in Lahr/Schwarzwald. Ubytování Pension Temizdemir se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Naturbad

9,5

Ferienwohnungen am Naturbad

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am Naturbad. Located in Lahr, Ferienwohnungen am Naturbad offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen am Naturbad se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schwarzwald

9,4

Apartment Schwarzwald

Ubytování (Apartmán) Apartment Schwarzwald. Apartment Schwarzwald offers accommodation in Lahr, 28 km from Strasbourg and 46 km from Colmar. Guests benefit from balcony. Free WiFi is available . Ubytování Apartment Schwarzwald se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Reith

9,4

Ferienwohnung Reith

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reith. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Reith provides accommodation in Lahr with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Reith se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fe wo Viktoria

9,4

Fe wo Viktoria

Ubytování (Apartmán) Fe wo Viktoria. Fe wo Viktoria is situated in Lahr. This apartment features a terrace. Ubytování Fe wo Viktoria se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Zakharov

9,4

FeWo Zakharov

Ubytování (Apartmán) FeWo Zakharov. Located 41 km from Strasbourg, Zakharov offers children-friendly accommodation in Lahr. Ubytování FeWo Zakharov se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heiligenstraße 28

9,4

Heiligenstraße 28

Ubytování (Apartmán) Heiligenstraße 28. Set in Lahr in the Baden-Württemberg region, Heiligenstraße 28 has a terrace and garden views. Ubytování Heiligenstraße 28 se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bühner

9,4

Ferienwohnung Bühner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bühner. Located in Lahr in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Bühner features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Bühner se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sulzberg

9,4

Sulzberg

Ubytování (Apartmán) Sulzberg. Located in Lahr in the Baden-Württemberg region, Sulzberg features a terrace and mountain views. Ubytování Sulzberg se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schwendemann

9,4

Apartment Schwendemann

Ubytování (Apartmán) Apartment Schwendemann. This apartment is located in the Sulz district of Lahr, on the edge of the Black Forest. Ubytování Apartment Schwendemann se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament LAHR

9,3

Apartament LAHR

Ubytování (Apartmány) Apartament LAHR. Located in Lahr, Apartament LAHR offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Apartament LAHR se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment am Waldmattensee

9,3

Appartment am Waldmattensee

Ubytování (Apartmán) Appartment am Waldmattensee. Located in Lahr, Apartment am Waldmattensee is an apartment boasting a sun terrace. Ubytování Appartment am Waldmattensee se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Adler

9,2

Hotel-Restaurant Adler

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Adler. Surrounded by Black Forest scenery, this family-run hotel features a gourmet restaurant, a pretty garden terrace and free Wi-Fi. Ubytování Hotel-Restaurant Adler se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Grunig Zakharov

9,1

FeWo Grunig Zakharov

Ubytování (Apartmán) FeWo Grunig Zakharov. FeWo Grunig Zakharov is located in Lahr. There is an on-site restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování FeWo Grunig Zakharov se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Altenberg

8,9

Ferienwohnung Am Altenberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Altenberg. Ferienwohnung Am Altenberg is set in Lahr and offers a terrace. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Am Altenberg se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment London

8,8

Apartment London

Ubytování (Apartmán) Apartment London. This self-catering accommodation is located in Lahr. Apartment London offers free WiFi and 2 balconies with views of greenery. Ubytování Apartment London se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwaldturmzimmer Lahr

8,7

Schwarzwaldturmzimmer Lahr

Ubytování (Privát) Schwarzwaldturmzimmer Lahr. Located in the town of Lahr by the Black Forest, Schwarzwaldturmzimmer Lahr provides guests accommodation with satellite TV and a DVD player. Ubytování Schwarzwaldturmzimmer Lahr se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Westend

8,5

Hotel am Westend

Ubytování (Hotel) Hotel am Westend. Set in Lahr, Hotel am Westend features a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytování Hotel am Westend se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Friedel

8,5

Ferienwohnung Friedel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Friedel. Ideal for families, this accommodation is quietly located on the edge of a forest and not far from Lahr town centre. Ubytování Ferienwohnung Friedel se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Richter

8,5

Ferienwohnung Familie Richter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Richter. Ferienwohnung Familie Richter is situated in Lahr. The accommodation is 43 km from Obernai, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Familie Richter se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Löwen

8,5

Hotel Löwen

Ubytování (Hotel) Hotel Löwen. Boasting a restaurant and free WiFi throughout the property, Hotel Löwen is situated in Lahr. Guests can enjoy city views. Ubytování Hotel Löwen se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwald Domizil Uhlsberg

8,4

Schwarzwald Domizil Uhlsberg

Ubytování (Apartmány) Schwarzwald Domizil Uhlsberg. Offering free WiFi and a balcony, Schwarzwald Domizil Uhlsberg is a self-catering accommodation located in Lahr. Ubytování Schwarzwald Domizil Uhlsberg se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko).

Apatrament mit Terrasse

8,3

Apatrament mit Terrasse

Ubytování (Apartmán) Apatrament mit Terrasse. Apatrament mit Terrasse is located in Lahr. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apatrament mit Terrasse se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Phoenix Apartments Lahr

8,3

Phoenix Apartments Lahr

Ubytování (Apartmány) Phoenix Apartments Lahr. Phoenix Apartments Lahr is situated in Lahr. Free WiFi is featured. Strasbourg is 29 km from the apartment, while Colmar is 48 km away. Ubytování Phoenix Apartments Lahr se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eisberg Hotel City

8,2

Eisberg Hotel City

Ubytování (Hotel) Eisberg Hotel City. This family-run hotel is just a 5-minute walk from Lahr town centre, on the edge of the scenic Black Forest. It offers modern rooms and free WiFi. Ubytování Eisberg Hotel City se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Da Vinci

8,1

Hotel Restaurant Da Vinci

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Da Vinci. Featuring a restaurant and free WiFi, Hotel Restaurant Da Vinci is located in Lahr. Guest rooms in the hotel are equipped with a TV. Ubytování Hotel Restaurant Da Vinci se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Schwanen

8

Zum Schwanen

Ubytování (Hotel) Zum Schwanen. Tento hotel má ideální polohu v městečku Lahr, mezi řekou Rýn a Černým lesem. Hotel zde v Lahru nabízí své služby již téměř 2 století. Ubytování Zum Schwanen se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dammenmühle

7,9

Hotel Dammenmühle

Ubytování (Hotel) Hotel Dammenmühle. Set amid the Black Forest countryside, this traditional guest house in Lahr-Sulz boasts a charming beer garden as well as its own lake and boat rental... Ubytování Hotel Dammenmühle se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diana

7,9

Diana

Ubytování (Apartmán) Diana. Set on the edge of the Black Forest, Diana is a self-catering accommodation located in Lahr. Free WiFi access is available. Ubytování Diana se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cuckoo Apartments

7,9

Cuckoo Apartments

Ubytování (Apartmány) Cuckoo Apartments. Set in Lahr, Cuckoo Apartments offers accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Cuckoo Apartments se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Engel Sulz

7,8

Gasthof Engel Sulz

Ubytování (Hotel) Gasthof Engel Sulz. Boasting a restaurant and free WiFi, Gasthof Engel Sulz is situated in Lahr. At the hotel rooms include a wardrobe, a flat-screen TV and a private... Ubytování Gasthof Engel Sulz se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoger Ferienwohung

7,8

Hoger Ferienwohung

Ubytování (Apartmán) Hoger Ferienwohung. Hoger Ferienwohung is set in Lahr. Housed in a building dating from 2004, this apartment offers free WiFi and free private parking. Ubytování Hoger Ferienwohung se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wacker

7,5

Hotel Wacker

Ubytování (Hotel) Hotel Wacker. Set in the centre of Lahr, Hotel Wacker offers accommodation just 100 metres from the Storchenturm tower and a 3-minute walk from Marktplatz square. Ubytování Hotel Wacker se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhaus

7,3

Blockhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Blockhaus. Just a 10-minute drive from Europapark theme park, this log cabin-style holiday home enjoys a quiet location 3 km from Lahr. Ubytování Blockhaus se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Sonne

6,8

Landgasthof Sonne

Ubytování (Hotel) Landgasthof Sonne. Landgasthof Sonne se nachází ve městě Lahr, 15 km od města Rust a zábavního parku Europa Park, 29 km od Štrasburku a 45 km od Colmaru. Ubytování Landgasthof Sonne se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flingermann Apartment Lahr

5

Flingermann Apartment Lahr

Ubytování (Apartmán) Flingermann Apartment Lahr. Tento apartmán se nachází v klidné části města Lahr, pouhého 1,2 km od vlakového nádraží Lahr. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a kuchyň. Ubytování Flingermann Apartment Lahr se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Karolina

Haus Karolina

Ubytování (Apartmán) Haus Karolina. Haus Karolina is set in Lahr. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Haus Karolina se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Life ATMOsphäre Apartments Lahr-Schwarzwald

Life ATMOsphäre Apartments Lahr-Schwarzwald

Ubytování (Apartmán) Life ATMOsphäre Apartments Lahr-Schwarzwald. Situated in Lahr in the Baden-Württemberg region, Life ATMOsphäre Apartments Lahr-Schwarzwald features a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Life ATMOsphäre Apartments Lahr-Schwarzwald se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwarzwaldblick am

Ferienwohnung Schwarzwaldblick am

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwarzwaldblick am. Located in Lahr, Ferienwohnung Schwarzwaldblick am provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views. Ubytování Ferienwohnung Schwarzwaldblick am se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WW 3

WW 3

Ubytování (Apartmány) WW 3. WW 3 is set in Lahr. Strasbourg is 49 km from the apartment, while Rust is 24 km away. The nearest airport is Baden Airpark Airport, 58 km from WW 3. Ubytování WW 3 se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Müller

Ferienwohnung Müller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Müller. Ferienwohnung Müller is set in Lahr. The accommodation is 37 km from Freiburg im Breisgau, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Müller se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hohbergsee Apartment Lahr

Hohbergsee Apartment Lahr

Ubytování (Apartmán) Hohbergsee Apartment Lahr. Free Wi-Fi is offered at this self-catering apartment rental, located 25 km from Europa Park Theme Park. Ubytování Hohbergsee Apartment Lahr se nachází ve městě Lahr (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Lahr

Město Lahr se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Lahr.