Hledat

Ubytování

Ubytování město Neusalza-Spremberg

Ve městě Neusalza-Spremberg (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neusalza-Spremberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neusalza-Spremberg

Peggy am Spreeradweg

8,6

Peggy am Spreeradweg

Ubytování (Bed and breakfast) Peggy am Spreeradweg. Located just 3.2 km from Skilift Hanscheberg, Peggy am Spreeradweg provides accommodation in Neusalza-Spremberg with access to a shared lounge, a garden,... Ubytování Peggy am Spreeradweg se nachází ve městě Neusalza-Spremberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entdecken Sie Deutschland, in der Oberlausitz

7,7

Entdecken Sie Deutschland, in der Oberlausitz

Ubytování (Hotel) Entdecken Sie Deutschland, in der Oberlausitz. Entdecken Sie Deutschland, in der Oberlausitz is located in Neusalza-Spremberg and features a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Entdecken Sie Deutschland, in der Oberlausitz se nachází ve městě Neusalza-Spremberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasilien Steak Haus Hotel und Restaurant

Brasilien Steak Haus Hotel und Restaurant

Ubytování (Hostel) Brasilien Steak Haus Hotel und Restaurant. Brasilien Steak Haus Hotel und Restaurant is set in Neusalza-Spremberg. The property features free bikes, as well as a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Brasilien Steak Haus Hotel und Restaurant se nachází ve městě Neusalza-Spremberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasilien Haus

Brasilien Haus

Ubytování (Apartmán) Brasilien Haus. Brasilien Haus offers accommodation in Neusalza-Spremberg, 2 km from Skilift Hanscheberg. The nearest airport is Dresden Airport, 76 km from the apartment. Ubytování Brasilien Haus se nachází ve městě Neusalza-Spremberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Neusalza-Spremberg

Město Neusalza-Spremberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Neusalza-Spremberg.