Hledat

Ubytování

Ubytování město Neuschönau

Ve městě Neuschönau (Německo) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neuschönau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neuschönau

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

10

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sigis Waldhaus. Featuring a garden, Ferienwohnung Sigis Waldhaus features accommodation in Waldhäuser, Neuschönau with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sigis Waldhaus se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Franziska

9,9

Ferienwohnung Haus Franziska

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Franziska. Situated in Neuschönau, Ferienwohnung Haus Franziska features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Haus Franziska se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schöffmann

9,7

Ferienwohnung Schöffmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schöffmann. Situated in Neuschönau, Ferienwohnung Schöffmann features accommodation with a terrace and free WiFi. The property offers a garden and free private... Ubytování Ferienwohnung Schöffmann se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Gabi

9,7

Fewo Gabi

Ubytování (Apartmán) Fewo Gabi. Featuring a terrace, Fewo Gabi features accommodation in Neuschönau with free WiFi and garden views. Ubytování Fewo Gabi se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zum Bäckersepp

9,7

Ferienwohnung Zum Bäckersepp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zum Bäckersepp. Situated in Neuschönau, just 1.1 km from Forstwald Ski Lift, Ferienwohnung Zum Bäckersepp features accommodation with barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Ferienwohnung Zum Bäckersepp se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Salzsäumer - Adults Only

9,7

Pension Salzsäumer - Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Salzsäumer - Adults Only. Pension Salzsäumer je situován v nadmořské výšce přes 1 000 metrů nad mořem v národním parku Bavorský les a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. Ubytování Pension Salzsäumer - Adults Only se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnungen Haus Panorama

9,6

Ferienwohnungen Haus Panorama

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Panorama. Situated in Neuschönau in the Bavaria region, with Forstwald Ski Lift nearby, Ferienwohnungen Haus Panorama features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Ferienwohnungen Haus Panorama se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Draxlerhof

9,5

Pension Draxlerhof

Ubytování (Penzion) Pension Draxlerhof. Located in Neuschönau, Pension Draxlerhof offers a terrace. Ubytování Pension Draxlerhof se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Späth

9,4

Ferienwohnung Späth

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Späth. Ferienwohnung Späth is situated in Neuschönau, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Späth se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Euler

9,3

Landgasthof Euler

Ubytování (Penzion) Landgasthof Euler. Tento rodinný vesnický hotel se nachází v srdci obce Neuschönau, v oblasti Bavorského lesa. Ubytování Landgasthof Euler se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Moorhof

9,2

Landhotel Moorhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Moorhof. Landhotel Moorhof je hotel ve stylu horské chaty, který se nachází ve městě Neuschönau v malebném národním parku Bayerischer Wald. Ubytování Landhotel Moorhof se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Lusen

8,9

Berggasthof Lusen

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Lusen. Penzion Berggasthof Lusen se nachází v obci Neuschönau, 10 km od lyžařského vleku Forstwald, a nabízí ubytování s restaurací, neplaceným soukromým... Ubytování Berggasthof Lusen se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Boxleitner

8,9

Ferienwohnung Boxleitner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Boxleitner. Set in Neuschönau, this apartment features a terrace with a sunbathing area and playground. The unit is 39 km from Passau. Free WiFi is featured . Ubytování Ferienwohnung Boxleitner se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage am Nationalpark

8,8

Ferienanlage am Nationalpark

Ubytování (Apartmán) Ferienanlage am Nationalpark. Ferienanlage am Nationalpark is located in Neuschönau,in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Ferienanlage am Nationalpark se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Hotel Dreisonnenberg

8,5

Hotel Dreisonnenberg

Ubytování (Hotel) Hotel Dreisonnenberg. Tento 3hvězdičkový hotel vhodný i pro rodiny s dětmi se nachází na klidném místě na okraji obce Neuschönau, uprostřed sjezdovek a turistických tras... Ubytování Hotel Dreisonnenberg se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitalesca

8,2

Vitalesca

Ubytování (Hotel) Vitalesca. Tento hotel se nachází v obci Neuschönau v srdci Bavorského lesa. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Vitalesca se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Anneliese

8,1

Gästehaus Anneliese

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Anneliese. Gästehaus Anneliese is situated in Neuschönau.The property offers a garden and free private parking. Ubytování Gästehaus Anneliese se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Bäckerwiese

7,5

Ferienanlage Bäckerwiese

Ubytování (Apartmány) Ferienanlage Bäckerwiese. Ferienanlage Bäckerwiese se nachází v Neuschönau v Bavorsku, 1,4 km od lyžařského vleku Forstwald, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště,... Ubytování Ferienanlage Bäckerwiese se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hernitscheck

Ferienwohnung Hernitscheck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hernitscheck. Ferienwohnung Hernitscheck is located in Neuschönau and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Hernitscheck se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYB

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYB. Set in Neuschönau, just 1.3 km from Forstwald Ski Lift, Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYB offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYB se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-CYA

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-CYA. Set in Neuschönau, Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-CYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-CYA se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Neuschonau

Two-Bedroom Apartment in Neuschonau

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Neuschonau. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Neuschonau is situated in Neuschönau, within just 1.3 km of Forstwald Ski Lift. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Neuschonau se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schreinerhäusl

Schreinerhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Schreinerhäusl. Schreinerhäusl is located in Neuschönau, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Schreinerhäusl se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Lisa´s Häusl"

Ferienhaus "Lisa´s Häusl"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Lisa´s Häusl". Located in Neuschönau, Ferienhaus "Lisa´s Häusl" provides a garden with a barbecue, and free WiFi. Ubytování Ferienhaus "Lisa´s Häusl" se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Gottal

Apartment Haus Gottal

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Gottal. Set in Neuschönau in the Bavaria region, Apartment Haus Gottal has a patio. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Haus Gottal se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panoramablick

Haus Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Haus Panoramablick. Set in Neuschönau in the Bavaria region, Haus Panoramablick has a terrace and garden views. Ubytování Haus Panoramablick se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYC

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYC. Set in Neuschönau, just 1.4 km from Forstwald Ski Lift, Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYC offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYC se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kraftquelle Waldhäuser

Kraftquelle Waldhäuser

Ubytování (Hotel) Kraftquelle Waldhäuser. Set in Neuschönau, 11 km from Forstwald Ski Lift, Kraftquelle Waldhäuser offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytování Kraftquelle Waldhäuser se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYA

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYA. Located in Neuschönau, Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYA se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Boxleitner Maria

Ferienwohnung Boxleitner Maria

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Boxleitner Maria. Ferienwohnung Boxleitner Maria is located in Neuschönau. It features free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Boxleitner Maria se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYB

Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYB. Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYB in Neuschönau features accommodation with free WiFi, 1.4 km from Forstwald Ski Lift. Ubytování Apartments Bäckerwiese Neuschönau - DMG04519-DYB se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYB

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYB. Situated in Neuschönau, just 1.4 km from Forstwald Ski Lift, Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYB features accommodation with free WiFi. Ubytování Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYB se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYC

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYC. Situated in Neuschönau, just 1.4 km from Forstwald Ski Lift, Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYC features accommodation with free WiFi. Ubytování Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-DYC se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYA

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYA. Located in Neuschönau, Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04023-CYA se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYB

Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYB. Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYB in Neuschönau features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Forstwald Ski Lift. Ubytování Apartments home Panorama Neuschönau - DMG04513-CYB se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elisabeth

Haus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Haus Elisabeth. Set in Neuschönau in the Bavaria region with Forstwald Ski Lift nearby, Haus Elisabeth offers accommodation with free private parking. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-CYA

Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-CYA. Situated in Neuschönau, Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-CYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday resort Bäckerwiese Neuschönau - DMG04034-CYA se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Neuschönau

Město Neuschönau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Neuschönau.