Hledat

Ubytování

Ubytování město Neusitz

Ve městě Neusitz (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neusitz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neusitz

FrankenFeWo

9,8

FrankenFeWo

Ubytování (Apartmány) FrankenFeWo. Situated in Neusitz, 45 km from Dinkelsbühl, FrankenFeWo features a garden and free WiFi. Ubytování FrankenFeWo se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiser FeWo

9,7

Kaiser FeWo

Ubytování (Apartmán) Kaiser FeWo. Kaiser FeWo is located in Neusitz and offers barbecue facilities. The property features garden views and is 45 km from Dinkelsbühl. Ubytování Kaiser FeWo se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lug ins Land Wachsenberg

8,6

Lug ins Land Wachsenberg

Ubytování (Penzion) Lug ins Land Wachsenberg. Tento rodinný penzion se nachází v obci Neusitz-Wachsenberg, 5 km od středověkého města Rothenburg ob der Tauber, a nabízí pokoje s balkonem a zdarma... Ubytování Lug ins Land Wachsenberg se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Neusitz

7,5

Gasthof Neusitz

Ubytování (Penzion) Gasthof Neusitz. The hotel is centrally located, 300 metres from the BAB 7 motorway and 2 km from the historical romantic town Rothenburg ob der Tauber (free shuttle... Ubytování Gasthof Neusitz se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Pfeiffer

Ferienhaus Pfeiffer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Pfeiffer. Located in Neusitz in the Bavaria region, Ferienhaus Pfeiffer has a garden. Ubytování Ferienhaus Pfeiffer se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo am Schlossberg

FeWo am Schlossberg

Ubytování (Apartmán) FeWo am Schlossberg. Located in Neusitz in the Bavaria region, FeWo am Schlossberg has a patio and garden views. Ubytování FeWo am Schlossberg se nachází ve městě Neusitz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Neusitz

Město Neusitz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Neusitz.