Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustadt bei Coburg

Ve městě Neustadt bei Coburg (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neustadt bei Coburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neustadt bei Coburg

Gästezimmer, Monteur/Arbeiterzimmer

9,4

Gästezimmer, Monteur/Arbeiterzimmer

Ubytování (Privát) Gästezimmer, Monteur/Arbeiterzimmer. Located in Neustadt bei Coburg, 48 km from Masserberg, Gästezimmer, Monteur/Arbeiterzimmer provides a garden and free WiFi. Ubytování Gästezimmer, Monteur/Arbeiterzimmer se nachází ve městě Neustadt bei Coburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Markt

8,4

Hotel am Markt

Ubytování (Hotel) Hotel am Markt. Hotel am Markt is located in Neustadt bei Coburg town centre, just a 10-minute walk from the main train station. Ubytování Hotel am Markt se nachází ve městě Neustadt bei Coburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Cottage

Cozy Cottage

Ubytování (Apartmán) Cozy Cottage. Cozy Cottage is situated in Neustadt bei Coburg. Complimentary WiFi is provided. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Cozy Cottage se nachází ve městě Neustadt bei Coburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Neustadt bei Coburg

Město Neustadt bei Coburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Neustadt bei Coburg.