Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustadt

Ve městě Neustadt (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neustadt

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neustadt

Internat Schloss Spiegelberg

9,3

Internat Schloss Spiegelberg

Ubytování (Bed and breakfast) Internat Schloss Spiegelberg. Set in Neustadt, 29 km from Neuruppin, Internat Schloss Spiegelberg offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Internat Schloss Spiegelberg se nachází ve městě Neustadt (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Olafs Werkstatt

8,7

Ferienwohnung Olafs Werkstatt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Olafs Werkstatt. Ferienwohnung Olafs Werkstatt is located in Neustadt and offers a restaurant, a bar and water sports facilities. Ubytování Ferienwohnung Olafs Werkstatt se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Neustadt

8,6

Parkhotel Neustadt

Ubytování (Hotel) Parkhotel Neustadt. Parkhotel Neustadt in Neustadt features a garden and a terrace. Ubytování Parkhotel Neustadt se nachází ve městě Neustadt (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Neustadt

Město Neustadt se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Neustadt.