Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustadt/Harz

Ve městě Neustadt/Harz (Německo) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Neustadt/Harz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Neustadt/Harz

Fewo Neustadt Harz

9,5

Fewo Neustadt Harz

Ubytování (Apartmán) Fewo Neustadt Harz. Located in Neustadt/Harz, Fewo Neustadt Harz provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Fewo Neustadt Harz se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment ''Zum Stollenkönig''

9,5

Ferienapartment ''Zum Stollenkönig''

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment ''Zum Stollenkönig''. Ferienapartment ''Zum Stollenkönig'' is located in Neustadt/Harz and offers a restaurant. The accommodation is 31 km from Braunlage. Ubytování Ferienapartment ''Zum Stollenkönig'' se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ratskeller

9

Hotel Ratskeller

Ubytování (Hotel) Hotel Ratskeller. Hotel Ratskeller has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Neustadt/Harz. Ubytování Hotel Ratskeller se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringhotel Schlossberg

8,9

Ringhotel Schlossberg

Ubytování (Hotel) Ringhotel Schlossberg. This family-run, 3-star hotel is located centrally in the historic, rural town of Neustadt an der Orla. Ubytování Ringhotel Schlossberg se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neustadter Hof

6,3

Hotel Neustadter Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Neustadter Hof. Situated in Neustadt/Harz, Hotel Neustadter Hof has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Hotel Neustadter Hof se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Bungalow in Neustadt Germany with Garden

Spacious Bungalow in Neustadt Germany with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Bungalow in Neustadt Germany with Garden. Spacious Bungalow in Neustadt Germany with Garden is located in Neustadt/Harz and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Spacious Bungalow in Neustadt Germany with Garden se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko).

Südharzblick

Südharzblick

Ubytování (Apartmán) Südharzblick. Situated in Neustadt/Harz in the Thuringia region, Südharzblick features a garden. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. Ubytování Südharzblick se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Bungalow in Neustadt/Harz With Private Terrace

Luxury Bungalow in Neustadt/Harz With Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Bungalow in Neustadt/Harz With Private Terrace. Luxury Bungalow in Neustadt/Harz With Private Terrace is located in Ilfeld and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Luxury Bungalow in Neustadt/Harz With Private Terrace se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Südharzblick

Südharzblick

Ubytování (Apartmán) Südharzblick. Südharzblick is situated in Neustadt/Harz and offers a restaurant. Ubytování Südharzblick se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Bungalow in Neustadt Germany with Private Terrace

Cozy Bungalow in Neustadt Germany with Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Bungalow in Neustadt Germany with Private Terrace. Cozy Bungalow in Neustadt Germany with Private Terrace is situated in Neustadt/Harz and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cozy Bungalow in Neustadt Germany with Private Terrace se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko).

Events and Stay

Events and Stay

Ubytování (Apartmány) Events and Stay. Set in Neustadt/Harz, 24 km from Braunlage, Events and Stay offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Events and Stay se nachází ve městě Neustadt/Harz (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Neustadt/Harz

Město Neustadt/Harz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Neustadt/Harz.