Hledat

Ubytování

Ubytování město Nideggen

Ve městě Nideggen (Německo) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Nideggen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Nideggen

"Am Mausauel"

10

"Am Mausauel"

Ubytování (Apartmán) "Am Mausauel". Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, "Am Mausauel" offers accommodation in Nideggen with free WiFi and garden views. Ubytování "Am Mausauel" se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienhaus Eschauel

9,9

Ferienhaus Eschauel

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Eschauel. Boasting a terrace, Ferienhaus Eschauel features accommodation in Nideggen with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Eschauel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Weiher

9,9

Ferienwohnung am Weiher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Weiher. Ferienwohnung am Weiher is situated in Nideggen and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung am Weiher se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rureifel FEWO

9,8

Rureifel FEWO

Ubytování (Apartmán) Rureifel FEWO. Featuring a garden and a terrace, Rureifel FEWO offers accommodation in Nideggen with free WiFi and garden views. Ubytování Rureifel FEWO se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienwohnung Becker

9,8

Ferienwohnung Becker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Becker. Open since 2015, Ferienwohnung Becker on the edge of the Eifel National Park and Rursee Lake boasts views of the nature reserve and Nideggen castle. Ubytování Ferienwohnung Becker se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Atempause

9,8

Atempause

Ubytování (Apartmán) Atempause. Atempause is located in Nideggen and offers a terrace. The property has garden and city views. Ubytování Atempause se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienwohnung Waldidyll-Rath

9,8

Ferienwohnung Waldidyll-Rath

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldidyll-Rath. Ferienwohnung Waldidyll-Rath is located in Nideggen. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Waldidyll-Rath se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Villa Sandrose

9,8

Villa Sandrose

Ubytování (Apartmán) Villa Sandrose. Set in Nideggen, Villa Sandrose is a self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Guests can enjoy and infrared sauna. Ubytování Villa Sandrose se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tor Hotel

9,4

Tor Hotel

Ubytování (Penzion – hostinec) Tor Hotel. Set in Nideggen, Tor Hotel offers a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Tor Hotel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Silvia

9,4

Ferienwohnung Silvia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Silvia. Located in Nideggen, this apartment features a barbecue. The property boasts views of the garden is 43 km from Cologne. Ubytování Ferienwohnung Silvia se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick

9,4

Panoramablick

Ubytování (Apartmány) Panoramablick. Set in Nideggen, Panoramablick offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Panoramablick se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Nideggen - [#95690]

9,3

Ferienappartement Nideggen - [#95690]

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement Nideggen - [#95690]. Located in Nideggen in the North Rhine-Westphalia region, Ferienappartement Nideggen - [#95690] features a balcony. Ubytování Ferienappartement Nideggen - [#95690] se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifel Kaminhaus Ambiente

9,3

Eifel Kaminhaus Ambiente

Ubytování (Prázdninový dům) Eifel Kaminhaus Ambiente. Eifel Kaminhaus Ambiente is located in Nideggen and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Eifel Kaminhaus Ambiente se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rurperle

9,3

Ferienhaus Rurperle

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rurperle. Featuring a spa bath, Ferienhaus Rurperle is set in Nideggen. This holiday home has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienhaus Rurperle se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Ewigen Lampe Romantik und Landhotel

9,3

Zur Ewigen Lampe Romantik und Landhotel

Ubytování (Hotel) Zur Ewigen Lampe Romantik und Landhotel. Offering an à la carte restaurant and a bar, Zur Ewigen Lampe Romantik und Landhotel is located in Nideggen, just a 5-minute walk from Nideggen Castle on... Ubytování Zur Ewigen Lampe Romantik und Landhotel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdalenenhof

9,2

Magdalenenhof

Ubytování (Apartmán) Magdalenenhof. Enjoying a rural location in the village of Berg, this apartment is just 3.5 km from Nideggen. Ubytování Magdalenenhof se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Thome

9,2

Landhaus Thome

Ubytování (Penzion) Landhaus Thome. This attractive cottage boasts a central yet wonderfully tranquil setting in the North Eifel Nature Park, and provides the perfect base for a refreshing... Ubytování Landhaus Thome se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Mühlbach

9,1

Hotel Haus Mühlbach

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Mühlbach. Hotel Haus Mühlbach has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Nideggen. Ubytování Hotel Haus Mühlbach se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Kallerbend

9

Gut Kallerbend

Ubytování (Apartmány) Gut Kallerbend. Situated in Nideggen, 29 km from Monschau, Gut Kallerbend features a restaurant and free WiFi. Ubytování Gut Kallerbend se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burgblick

9

Burgblick

Ubytování (Apartmán) Burgblick. Offering free WiFi and garden views, Burgblick is an accommodation set in Nideggen. The accommodation is 43 km from Cologne. Ubytování Burgblick se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Seeblick

9

Hotel Haus Seeblick

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Seeblick. Located in Nideggen, Hotel Haus Seeblick features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Haus Seeblick se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lieblingsplatz für 2

9

Ferienwohnung Lieblingsplatz für 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lieblingsplatz für 2. Ferienwohnung Lieblingsplatz is situated in Nideggen and offers a terrace. The accommodation is 46 km from Cologne. Ubytování Ferienwohnung Lieblingsplatz für 2 se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roeb

8,8

Hotel Roeb

Ubytování (Hotel) Hotel Roeb. This hotel is surrounded by forests, and offers you beautiful mountainous countryside here in the Eifel natural park. Ubytování Hotel Roeb se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Niessen

8,8

Ferienhaus Niessen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Niessen. Ferienhaus Niessen is set in Nideggen and offers a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Niessen se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosenflora

8,8

Hotel Rosenflora

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenflora. Tento rodinný hotel se nachází na okraji města Nideggen, poblíž řeky Rour. Nabízí místo k odpočinku uprostřed krásné krajiny na vrchovině Eifel. Ubytování Hotel Rosenflora se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bos En Kasteel

8,8

Bos En Kasteel

Ubytování (Apartmán) Bos En Kasteel. Bos En Kasteel is set in Nideggen and offers barbecue facilities. Featuring river and garden views, this apartment also features free WiFi. Ubytování Bos En Kasteel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik-Landhaus Christophorus

8,7

Romantik-Landhaus Christophorus

Ubytování (Hotel) Romantik-Landhaus Christophorus. Quietly located on the edge of a forest, this hotel is situated in the town of Rath. Ubytování Romantik-Landhaus Christophorus se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Schmidter Bauernstube

8,4

Hotel Restaurant Schmidter Bauernstube

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Schmidter Bauernstube. This hotel offers rustic-style rooms and a traditional restaurant. Ubytování Hotel Restaurant Schmidter Bauernstube se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Weiher 2 Personen Haustier erlaubt

8

Ferienwohnung Am Weiher 2 Personen Haustier erlaubt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Weiher 2 Personen Haustier erlaubt. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Am Weiher 2 Personen Haustier erlaubt provides accommodation in Nideggen with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Am Weiher 2 Personen Haustier erlaubt se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ratskeller

7,9

Hotel Ratskeller

Ubytování (Hotel) Hotel Ratskeller. Set in Nideggen, Hotel Ratskeller offers a bar and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Ratskeller se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bos en Kasteel II

7,8

Bos en Kasteel II

Ubytování (Apartmán) Bos en Kasteel II. Bos en Kasteel II is set in Nideggen. The property, housed in a building dating from 1995, offers free WiFi. Ubytování Bos en Kasteel II se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus

7,8

Ferienhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus. Situated in Nideggen in the North Rhine-Westphalia region, Ferienhaus has a garden. The accommodation is 45 km from Cologne. Ubytování Ferienhaus se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus first floor view the Burg

7,5

Ferienhaus first floor view the Burg

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus first floor view the Burg. Ferienhaus first floor view the Burg is situated in Nideggen. The property is 49 km from Valkenburg, and complimentary private parking is available. Ubytování Ferienhaus first floor view the Burg se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Mile Inn and Hotel

7,1

Green Mile Inn and Hotel

Ubytování (Motel) Green Mile Inn and Hotel. This hotel in Berg is set in the northern outskirts of the Eifel Nature Park, 2.5 km from Nideggen. Ubytování Green Mile Inn and Hotel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sternenpark

6,8

Sternenpark

Ubytování (Apartmán) Sternenpark. Sternenpark is located in Nideggen. The accommodation is 27 km from Monschau, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Sternenpark se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nideggen bei Zulpich

Apartments Nideggen bei Zulpich

Ubytování (Apartmány) Apartments Nideggen bei Zulpich. Located in Nideggen in the North Rhine-Westphalia region, Apartments Nideggen bei Zulpich provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Nideggen bei Zulpich se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Katharina

Ferienwohnung Katharina

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Katharina. Ferienwohnung Katharina is located in Nideggen and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Katharina se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo-Am-Nationalpark-Eifel

FeWo-Am-Nationalpark-Eifel

Ubytování (Apartmán) FeWo-Am-Nationalpark-Eifel. FeWo-Am-Nationalpark-Eifel is located in Nideggen. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování FeWo-Am-Nationalpark-Eifel se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Studio Apartment Nideggen am Waldrand

BnB Studio Apartment Nideggen am Waldrand

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Studio Apartment Nideggen am Waldrand. Studio/ Apartment Nideggen am Waldrand is located in Nideggen and offers a garden. It features free WiFi and a terrace. Ubytování BnB Studio Apartment Nideggen am Waldrand se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Oase am Felsenrundgang

Oase am Felsenrundgang

Ubytování (Prázdninový dům) Oase am Felsenrundgang. Oase am Felsenrundgang is located in Nideggen and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Oase am Felsenrundgang se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Amy

Ferienhaus Amy

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Amy. Offering free WiFi and garden views, Ferienhaus Amy is an accommodation situated in Nideggen. This holiday home offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Amy se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönblick Appartment (Ferienwohnung)

Schönblick Appartment (Ferienwohnung)

Ubytování (Apartmán) Schönblick Appartment (Ferienwohnung). Schönblick Appartment (Ferienwohnung) is set in Nideggen and offers a terrace. This property offers access to a balcony. Ubytování Schönblick Appartment (Ferienwohnung) se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abu-Ferienwohnung

Abu-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Abu-Ferienwohnung. With garden views, Abu-Ferienwohnung is located in Nideggen and has free WiFi. Ubytování Abu-Ferienwohnung se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Anne

Waldhaus Anne

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus Anne. Waldhaus Anne is set in Nideggen and offers barbecue facilities and a terrace. The holiday home features lake views and is 49 km from Gulpen. Ubytování Waldhaus Anne se nachází ve městě Nideggen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ubytování v německém městě Nideggen

Město Nideggen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Nideggen.