Hledat

Ubytování

Ubytování město Niederfell

Ve městě Niederfell (Německo) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Niederfell

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Niederfell

Ferienwohnung Cafe Sander's Engelshäusschen

9,5

Ferienwohnung Cafe Sander's Engelshäusschen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Cafe Sander's Engelshäusschen. Situated in Niederfell in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Cafe Sander's Engelshäusschen has a terrace and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Cafe Sander's Engelshäusschen se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Traube Niederfell

8,8

Gasthaus Traube Niederfell

Ubytování (Penzion) Gasthaus Traube Niederfell. The family-run Landhaus Traube is located directly on the banks of the River Moselle in Niederfell, a 20-minute drive from Koblenz. Ubytování Gasthaus Traube Niederfell se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe-Konditorei-Pension Sander

8,5

Cafe-Konditorei-Pension Sander

Ubytování (Penzion) Cafe-Konditorei-Pension Sander. Located directly on the River Moselle in Niederfell, just 500 metres away from the hiking trail of Schwalberstieg, this family-run hotel features a bakery... Ubytování Cafe-Konditorei-Pension Sander se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Apartment Linkemühle

8,2

Pension & Apartment Linkemühle

Ubytování (Penzion) Pension & Apartment Linkemühle. Linkemühle is quietly situated in Niederfell. The guest house offers free WiFi access, a terrace and a garden. Ubytování Pension & Apartment Linkemühle se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MS Mosel

8

MS Mosel

Ubytování (Hotel) MS Mosel. MS Continental is set in Niederfell and features a terrace. With free WiFi, this hotel offers a tour desk and valet parking. Ubytování MS Mosel se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Bella Italia

7,2

Hotel & Restaurant Bella Italia

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Bella Italia. Located in Niederfell, 12 km from Koblenz, Hotel & Restaurant Bella Italia boasts views of the mountain. Ubytování Hotel & Restaurant Bella Italia se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhäusje

Winzerhäusje

Ubytování (Prázdninový dům) Winzerhäusje. Winzerhäusje is located in Niederfell and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Winzerhäusje se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Andries

Haus Andries

Ubytování (Privát) Haus Andries. Haus Andries features garden views, free WiFi and free private parking, located in Niederfell. Ubytování Haus Andries se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'appartamento

L'appartamento

Ubytování (Apartmán) L'appartamento. Located in Niederfell in the Rhineland-Palatinate region, L'appartamento features a balcony and river views. Ubytování L'appartamento se nachází ve městě Niederfell (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Niederfell

Město Niederfell se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Niederfell.