Hledat

Ubytování

Ubytování město Niesky

Ve městě Niesky (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Niesky

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Niesky

Charlottes Pfarrgarten

9,6

Charlottes Pfarrgarten

Ubytování (Bed and breakfast) Charlottes Pfarrgarten. Set in Niesky, 35 km from Zgorzelec, Charlottes Pfarrgarten offers a garden and free WiFi. Ubytování Charlottes Pfarrgarten se nachází ve městě Niesky (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Niesky

9,6

Ferienwohnung Niesky

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnung Niesky. Situated in Niesky, 25 km from Zgorzelec, Ferienwohnung Niesky features free bikes and free WiFi. The holiday home offers a children's playground. Ubytování Ferienwohnung Niesky se nachází ve městě Niesky (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Body Sun

9,2

Pension Body Sun

Ubytování (Penzion) Pension Body Sun. Situated in Niesky, Pension Body Sun has a garden. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Pension Body Sun se nachází ve městě Niesky (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Bürgerhaus Niesky

7,9

Hotel Restaurant Bürgerhaus Niesky

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Bürgerhaus Niesky. Hotel Restaurant Bürgerhaus se nachází ve městě Niesky. Nabízí bezplatné Wi-Fi a podává domácí regionální speciality v restauraci a na terase. Ubytování Hotel Restaurant Bürgerhaus Niesky se nachází ve městě Niesky (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Niesky

Ferienhaus Niesky

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Niesky. Set in Niesky in the Saxony region, Ferienhaus Niesky features accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienhaus Niesky se nachází ve městě Niesky (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Niesky

Město Niesky se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Niesky.